آیین گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت در ایام الله دهه فجر

در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، آیین گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت سردار کفرستیز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، روز چهارشنبه مصادف با پنجمین روز از ایام الله مبارک دهه فجر، به همت شرکتهای صنعت آب و برق استان، آیین گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت در محل سالن اجتماعات شرکت برق منطقه ای برگزار گردید.

در این آیین باشکوه مدیران صنعت آب و برق به همراه تعدادی از کارکنان شرکتهای تابعه وزارت نیرو حضور داشتند و اجرای تواشیح و پخش کلیپ مربوط به دهه فجر از جمله برنامه های این مراسم بود.

مهندس رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان از جمله سخنرانان این گردهمایی، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، در خصوص شاخصه های اخلاقی سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مطالبی بیان نمود.

در ادامه برنامه ها، سرهنگ جلالی از دیگر سخنرانان بود وی از شرکتهای صنعت آب و برق که میزبان این مراسم بودند تقدیر و تشکر نمود.

حجت الاسلام و المسلمین عرب پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله نیز با بیان خاطراتی از مجاهدتهای شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

در پایان، از مدیران صنعت آب و برق که با اجرای طرحها و برنامه های مختلف در مدیریت مصرف بهینه موفق بوده اند، با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات