كلنگ رفع نقاط حادثه خیز شهر زرند به زمین زده شد

كلنگ رفع نقاط حادثه خیز شهر زرند به زمین زده شد

به منظور افزایش ایمنی تردد شهروندان و عابرین پیاده، نقاط حادثه خیز و ترافیک ساز سطح شهر شناسایی و طی مراسمی با حضور مهندس نورالدینی معاون فرماندار ،مهندس مهدلو شهردار،جمعی از معاونین و مدیران شهرداری و روسای ادارات کلنگ اصلاح سه نقطه از این معابر به زمین زده شد .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند در این مراسم ضمن تبریک دهه مبارک فجر با اعلام اینکه فراهم کردن زمینه تردد آسان و ایمن شهروندان یکی از برنامه های این شهرداری در طی چند ماه آینده خواهد بود گفت: بهبود زیر ساخت های شهری و ارتقاء ایمنی، تسهیل در روان سازی ترافیک از مسائلی است که در دستور کار سازمان حمل و نقل و ترافیک درون شهری قرار دارد.

منتخب شورای شهر زرند از اجرای چندین پروژه ارام و روان سازی ترافیک در سطح شهر زرند در طی دو سال گذشته خبر داد و گفت:با اجرای این طرحها در طی این مدت شاهد کاهش تصادفات و آمار مجروحین در سطح شهر زرند بوده ایم .

شهردار زرند درادامه بازنگری کلی در طراحی و ساماندهی جامع ترافیکی در نقاط حادثه خیز و گره ترافیکی شهر را مستلزم یک کارشناسی جدی دانست و گفت: در این خصوص 3نقطه از شهر کارشناسی و رفع خطر خواهد شد .

وی اصلاح نقاط چهارراه دانش،بلوار یادگار امام وبلوار جنت را از سه طرح اجرایی در سال جاری عنوان کردو افزود:علاوه بر تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات و رفع نقاط حادثه خیز باید قدامات فرهنگی و آموزشی به موازات اقدامات فیزیکی انجام شود .

وی با اعلام اینکه کاهش تصادفات و تسهیل در عبور و مرور شهروندان همواره مد نظر مدیران شهرداری قرار داشته است گفت:برنامه ریزی ما به گونه ایست که تا سال آینده نقاط حادثه خیز کاهش پیدا کند .

وی هزینه اجرای این طرح را در فاز اول 150میلیون تومان عنوان کرد و افزود:امیدواریم با اجرای این طرح ها شاهد بالابردن ضریب ایمنی شهر زرند باشیم.

مهندس نورالدینی فرمعاون فرماندار زرند از اقدامات شهرداری زرند در خصوص بالابردن امنیت و ترافیک شهری تقدیر و تشکر کرد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات