منطقه ثامن برترین منطقه از نظر ارائه خدمات شهری به زائران و مجاوران ...

منطقه ثامن برترین منطقه از نظر ارائه خدمات شهری به زائران و مجاوران ...

منطقه ثامن برترین منطقه از نظر ارائه خدمات شهری به زائران و مجاوران بارگاه رضوی

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته علیرغم وسعت کم جغرافیایی و تعداد کم تر جمعیت ساکن منطقه ثامن نسبت به دیگرمناطق شهری مشهد، اما به جهت حضور جمعیت زائران بارگاه منور رضوی در طول سال و همچنین تعداد بالای واحدهای تجارتی و اقامتی در این منطقه، حجم زباله و به تبع آن ارائه خدمات شهری متفاوت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد در نشست مشترک با منطقه ثامن که به منظور بررسی وضعیت پروژه های فضای سبز و تبیین برنامه های استقبال از بهار ۹۹ برگزار شده بود، با بیان این مطلب اظهار کرد: منطقه ثامن برترین منطقه از نظر ارائه خدمات شهری به زائران و مجاوران بارگاه رضوی در بین مناطق ۱۳ گانه شهری مشهد است.
وی اضافه کرد: در ایام عادی سال به طور میانگین روزانه ۶۰ تا۶۵ تن زباله از سطح منطقه جمع آوری شده که این رقم در ایام پیک حضور زائران و مسافران در مشهد به روزانه حدود ۱۴۰ تن می رسد.
صحراگرد با اشاره به برنامه ریزی های مناسب صورت گرفته در منطقه به جهت مبارزه با سالک، در ادامه گفت: با اقدامات خوب صورت گرفته در منطقه آمار مبتلایان به سالک در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی به صفر رسیده، که جای تشکر از شهردار و مجموعه امورشهر منطقه ثامن را دارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه یکی از موضوعات پرتکرار در تماس های شهروندان با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ مشهد در پاییز و زمستان امسال موضوع آبگرفتگی معابر و خیابان ها پس از بارندگی های اخیر بوده است، تاکید کرد: در بارندگی های اخیر هم با اقدامات پیشگیرانه و ارائه مطلوب خدمات پس از بارش ها، کمترین میزان آبگرفتگی در خیابان های شهر از منطقه ثامن بوده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات