جشنواره طعم و مزه‌ها در فرهنگسرای شهروند شیراز برپا شد

جشنواره طعم و مزه‌ها در فرهنگسرای شهروند شیراز برپا شد

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در حاشیه برگزاری جشنواره طعم و مزه‌ها گفت: این سازمان با همکاری شهرداری منطقه هفت در ایام دهه فجر به برگزاری جشنواره‌ها، برنامه‌ها و فعالیت در عرصه هنری با تاکید بر گفتمان شهروندمحور پرداخته است.
مرتضی جعفری با اشاره به فزونی یافتن مصرف فست‌فودها و روند رو به افزایش چاقی و کم تحرکی در جامعه، گفت: امروز جامعه در حوزه تغذیه دچار اینگونه آسیب‌هاست از همین رو معرفی خوراک‌های سنتی، سالم و ساده که عطر و بوی زندگی را می‌دهد و این روزها فراموش شده است، برای خروج از روند ناسالم تغذیه اهمیت می‌یابد.
معاون فرهنگی شهردار شیراز افزود: در کنار این جشنواره، مسابقه نقاشی کودکان با موضوع‌های فرهنگ شهروندی در زمینه‌های فضای سبز، پسماند، حمل و نقل عمومی، آتش نشانی و فرهنگ آپارتمان‌نشینی برگزار شده است.
جعفری همچنین از برگزاری نشست مشاوره فردی خبر داد و گفت: نمایش فیلم سینمایی و نیز برپایی نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی با عنوان باران هنر با تولیدات بانوان هنرمند کارآفرین از دیگر اقداماتی است که در دهه فجر در فرهنگسرای شهروند شهرداری شیراز برگزار می‌شود و تا بیست و یکم بهمن‌ماه ادامه خواهد یافت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات