به صراحت می‌گویم فعال‌ترین، پرکارترین و زحمتکش ترین دستگاه...

مدیرعامل شرکت آب منطقه لرستان در جمع خبرنگاران گفت: به صراحت می‌گویم فعال‌ترین، پرکارترین و زحمتکش ترین دستگاه اجرایی در سیل ۹۸ شرکت آب منطقه ای لرستان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان، رضا میرزایی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت اعتبارات تخصیصی و پروژه‌های سیل، اظهار داشت: کل اعتبارات مصوب سیل شرکت آب منطقه ای لرستان تاکنون ۹۸ میلیارد تومان با تخصیص ۷۲ درصدی بوده که در ۳ بخش شامل مهندسی و ساماندهی رودخانه ها، بازسازی تاسیسات آبی و مرمت و بازسازی ایستگاه های هیدرومتری هزینه می شوند.

وی در خصوص آخرین وضعیت پروژه‌های سیل بیان کرد: در مجموع در ۱۴۱ نقطه شامل ۲۶ پروژه بازسازی تاسیسات آبی، ۳۶ پروژه بازسازی ایستگاه های هیدرومتری (۱۶ پروژه ساخت و ۲۰ پروژه مرمت و بازسازی) و ۷۹ بازه کاری مهندسی رودخانه (شامل تعداد ۵۵ جبهه کاری لایروبی و ۲۴ نقطه ساماندهی رودخانه) مشغول فعالیت هستیم و تاکنون ۷۵ کیلومتر از نقاط اضطراری رودخانه‌ها را لایروبی کردیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان در رابطه با نوع و سختی کار و ریسک بالای کار کردن در بستر فعال رودخانه ها در فصل زمستان اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی دارند زحمت می کشند، اما مقایسه کار دستگاه‌های اجرایی با هم قیاس درستی نیست، زیرا جنس کار و شرایط کار کردن در داخل بستر رودخانه و در زیر تراز آب و در فصل زمستان با کار کردن در خارج رودخانه و در خشکی با هم بسیار متفاوت است.

میرزایی گفت: به صراحت می گویم که فعال ترین، پرکارترین و زحمتکش ترین دستگاه اجرایی در سیل ۹۸ شرکت آب منطقه ای لرستان است و هیچ اداره‌ای در سطح کشور با این مبلغ اعتبار و بدون کمک استان‌های معین قادر نیست به تنهایی در ۱۴۱ جبهه کاری در بستر رودخانه ها و در زیر تراز آب و شرایط بسیار سخت زمستان فعالیت کند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران در رابطه با برخی فشارها، انتقادات و انتظارات نادرست اظهار داشت: کنار گود ایستادن و قضاوت کردن و حرف های غیرکارشناسی زدن بسیار راحت است و اینگونه برخوردها باعث می شود که خستگی به تن آدم بچسبد.

میرزایی با بیان اینکه هر هفته و حتی در روزهای تعطیل به تمام پروژه‌های سیل شخصاً سرکشی و کارها را از نزدیک پیگیری می‌کنم، گفت: همکاران بنده در شرکت آب منطقه‌ای با روحیه بسیجی و جهادی پیگیر پروژه های سیل بوده و روزانه در بستر رودخانه‌ها با تمام توان و ظرفیت مشغول فعالیت هستند.

میرزایی در پایان گفت: از دکتر خادمی استاندار لرستان، معاونین ایشان و مدیریت بحران که در اجرای پروژه‌های سیل زحمات زیادی کشیدند و همواره از شرکت آب منطقه ای لرستان در راستای خدمت گذاری به سیل زدگان حمایت کرده اند، نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای لرستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای لرستان

    شركت آب منطقه‌ای لرستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات