بیانیه اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر وچهل و یکمین سالگرد...

بیانیه اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر وچهل و یکمین سالگرد...

اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی  به مناسبت دهه فجر بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهیدان همیشه زنده و سرافراز و رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت اینک با عبور از تمامی تنگناهای تحمیلی خبیثانه دشمنان قسم خورده اسلام و ایران اسلامی، چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمندش را سپری می‌کند.

این انقلاب در سایه رهبری حکیمانه بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی «قدس سره» و به پشتوانه حرکت عظیم مردم به ثمر نشست و از لحظه ی آغاز تا به امروز به برکت انوار روح بخش و راه ‌گشای قرآن کریم و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رهبری، ناملایمات و سختی های بسیاری را که به واسطه دشمنی و عناد بدخواهان دین و ملت بر ما تحمیل شد پشت سر نهاده، و هر روز بالنده‌ تر و مستحکم‌ تر از گذشته در مسیر تعالی، گام بر می‌دارد .

اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی ضمن اعلام پایبندی بیش از پیش به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و گوش به فرمان منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر پیوند عمیق خود با مردم انقلابی ایران و استان ولایتمدار خراسان شمالی را به تصویر خواهد کشید .

انقلاب اسلامی ایران به عنوان میراث ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) با فراز و نشیب‌ها و جانفشانی‌های بسیار هم اکنون به چهل و یکمین سالگی خود رسیده است. بحمدالله این انقلاب با مدد و یاری الهی، رهبری داهیانه و مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی ) ، حمایت و پشتیبانی آحاد مردم و تأسی به مبانی اصیل اسلامی، تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی و با زنده نگه داشتن فریاد بلند استقلال، عدالت خواهی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران قدرتمندانه در حرکت است .

امام امت در وصیت نامه سیاسی الهی خود چنین نوشتند: «این انقلاب بزرگ که دست جهانخواران و ستمگران را از ایران بزرگ کوتاه کرد، با تاییدات غیبی الهی پیروز گردید ... بی‌تردید رمز بقای‌ انقلاب‌ اسلامی‌ همان‌ رمز پیروزی‌ است‌؛ و رمز پیروزی‌ را ملت‌ می‌داند و نسلهای‌ آینده‌ در تاریخ‌ خواهند خواند که‌ دو رکن‌ اصلی‌ آن‌: انگیزة‌ الهی‌ و مقصد عالی‌ حکومت‌ اسلامی‌؛ و اجتماع‌ ملت‌ در سراسر کشور با وحدت‌ کلمه‌ برای‌ همان‌ انگیزه‌ و مقصد.»

ایشان همچنین در جای دیگر از وصیت نامه خود افزودند: " اینجانب‌ به‌ همة‌ نسلهای‌ حاضر و آینده‌ وصیت‌ می‌کنم‌ که‌ اگر بخواهید اسلام‌ و حکومت‌ الله برقرار باشد و دست‌ استعمار و استثمارگرانِ خارج‌ و داخل‌ از کشورتان‌ قطع‌ شود، این‌ انگیزة‌ الهی‌ را که‌ خداوند تعالی‌ در قرآن‌ کریم‌ بر آن‌ سفارش‌ فرموده‌ است‌ از دست‌ ندهید؛ و در مقابل‌ این‌ انگیزه‌ که‌ رمز پیروزی‌ و بقای‌ آن‌ است‌، فراموشی‌ هدف‌ و تفرقه‌ و اختلاف‌ است‌."

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات