زخمی شدن محیط بان تالشی در درگیری با شکارچی متخلفبه گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گفت: بعد از ظهر امروز بیست و دوم بهمن ماه، کریم رحمانی یکی از محیط بانان  شهرستان تالش در حین گشت و کنترل مناطق و زیستگاه های این شهرستان متوجه حضور یک نفر شکارچی غیر مجاز شد که در جریان رو در رویی متاسفانه شکارچی متخلف اقدام به شلیک با اسلحه ساچمه زنی به سمت این محیط بان کرد.
قربانعلی محمد پور افزود: شکارچی متخلف پس از زخمی کردن محیط بان از ناحیه ی دست راست از منطقه متواری شد. محیط بان مصدوم نیز برای مداوای بهتر در حال انتقال به یکی از بیمارستان های مجهز و تخصصی شهرستان رشت است که روند درمان وی با دقت و سرعت بیشتری انجام پذیرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان اظهار داشت: با توجه به اینکه اسلحه شکارچی متخلف در محل درگیری جا مانده است، ماموران یگان حفاظت محیط زیست گیلان با همکاری نیروی انتظامی در تلاش هستند تا از طریق استعلام شماره سلاح، این شکارچی متخلف را دستگیر کنند.
با آغاز بارش برف سنگین در مناطق استان گیلان و لزوم کنترل بیشتر نیرو های یگان حفاظت محیط زیست استان در حال آماده باش کامل هستند.
لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات