شرایط توپوگرافی مناطق واقع‌ در شرق تبریز موجب‌کندی روند خدمات‌رسانی شده است

شرایط توپوگرافی مناطق واقع‌ در شرق تبریز موجب‌کندی روند خدمات‌رسانی شده است

به گزارش شهریار، فریدون بابایی اقدم که امروز به صورت میدانی و به همراه قائم مقام شهردار تبریز از روند بازگشایی معابر شهر بازدید می کرد، گفت: شرایط توپوگرافی مناطق ۱، ۲ و ۵ بر کندی خدمت رسانی دامن زده است اما شهرداری مجموعه‌ای است که ظرفیت زیادی از جمله ماشین آلات و نیروی انسانی توانمند دارد که می تواند در همین بحران‌ها در سطح شهر حضور داشته و برای آسایش و آرامش مردم خدمت‌رسانی کند.

او با قدردانی از عوامل شهرداری تبریز در اجرای عملیات‌های مختلف برای بازگشایی معابر، ادامه داد: در منطقه ۵ علی رغم اینکه شهرداری این منطقه معابر اصلی را بازگشایی کرده بود، نارضایتی وجود داشت و امروز پس از بازدید میدانی و جلسه با مدیران، به این نتیجه رسیدیم که تمامی امکانات و ماشین آلات شهرداری های هفت منطقه، از بعد از ظهر امروز برای تسریع در حل مشکلات این منطقه بسیج شوند.

او در ادامه یادآور شد: در نظر داریم فردا هم چنین هماهنگی برای بازگشایی معابر باقی‌مانده در سطح حوزه منطقه ۲ صورت بگیرد تا در اسرع وقت شاهد بازگشت شرایط به وضعیت کاملا عادی باشیم.

عضو شورای شهر تبریز همچنین اعلام کرد: از روز یکشنبه شاهد بارش سنگین برف خواهیم بود و به دنبال آن باران‌های بهاری و سیل‌آسا را خواهیم داشت که لازم است برنامه‌ای برای تقسیم کار و هماهنگی انجام شده و  از امکانات موجود به شکلی بهینه استفاده شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات