تجلیل از حمید بیگی محیط بان عکاس در سازمان حفاظت محیط زیست

تجلیل از حمید بیگی محیط بان عکاس در سازمان حفاظت محیط زیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست،به مناسبت ولادت پر برکت حضرت صدیقه طاهره(س) و گرامیداشت روز زن فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان محیط زیست در مراسمی از محیط بان حمید بیگی تقدیر کرد.

در این مراسم سرهنگ محبت خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان محیط زیست، ضمن تبریک این روز به همسران محیط بانان کشور گفت: همسران محیط بانان، باتوجه به سختی کار همسرانشان در منزل، نقش پدری و مادری را با هم ایفا می کنند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: محیط بانانی که فعالیت های فرهنگی مانند عکاسی را انجام می دهند، علاوه بر حفاظت از آب و خاک این سرزمین هستند، در تحقق شعار ۸۰ میلیون محیط بان هم گام بر می دارند که از همه آنها تقدیر به عمل می شود.

محبت خانی در ادامه از شرافت شغل محیط بانی گفت: محیط بانی یک عشق است که خدا در انسان های فرهیخته نهاده است و لباس محیط بانی لباس مقدسی است و همه باید به این لباس احترام بگذارند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مردم باید اهمیت محیط زیست را در آینده فرزندانشان درک کنند، زیرا هرجا ما به طبیعت دستبرد زدیم بیشترین ضربه را خوردیم، واقعا ما با محیط زیست سالم، سالم تریم و با محیط زیست مریض، مریض تر؛ اگر از ابتدای بشر تاکنون هر آنچه که بشر بدست آورده نابود شود بهتر از این است که محیط زیست ما نابود شود.

محبت خانی با انتقاد از برخی دستگاه های کشور گفت: محیط بانی یکی از پرخطر ترین شغل ها است، در طی همین ۵ روز شش محیط بان ما زخمی و بستری شدند و این در حالی است که برای محیط بان، خواجوی کرمانی، چندی پیش به دست شکارچی فراری که از اشرار محسوب می‌شود با ضربه مستقیم گلوله شهید شد، هیچ کاری انجام نشده است و اکنون سه ماه است که خانواده او دیگر حقوق نمی گیرند.

در پایان این مراسم از محیط بان حمید بیگی با اهدای یک دوربین عکاسی حرفه ای تقدیر شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان حفاظت محیط زیست

    منبع خبر

    سازمان حفاظت محیط زیست

    سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

      نظرات