نشست مروري بر تجربيات دكتر عليرضا تغابني

نشست مروري بر تجربيات دكتر عليرضا تغابني

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد با توجه به رويكرد خود در جهت اعتلاي كيفي علمي و حرفه اي اعضاء و تبادل تجربيات افراد موفق ، «نشست مروري بر تجربيات دكتر عليرضا تغابني » را با همكاري انجمن صنفي مهندسان معمار يزد براي مهندسين معمار عضو سازمان و دانشجويان معماري دانشگاههاي استان  برگزار مي نمايد.
زمان برگزاري : چهارشنبه 7 اسفند ماه 1398 ساعت 16:30 الي 20:30
هزينه ثبت نام : 100.000 ريال
علاقه مندان به شركت در اين نشست مي توانند از طريق لينك زير نسبت به ثبت نام اقدام نمايند:

جهت ثبت نام کلیک کنید

رزومه دكتر عليرضا تغابني
علیرضا تغابنی متولد ۱۳۵۶ تهران است و ورودی ۱۳۷۴ دانشگاه گیلان در رشته معماری بوده ، که پس از اتمام آن در ۱۳۸۱ ، با رتبه اول در آزمون دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پذیرفته شد و در سال ۱۳۸۶آنرا به اتمام رساند. بعد از حدود ۸ سال کار در مهندسین مشاور مختلف در سال ۱۳۸۳ به صورت مستقل به طراحی و تمرین معماری پرداخت و در سال ۱۳۸۷ ، دفتر رازان را تأسیس نمود و به مدیریت آن پرداخت ، در سال ۱۳۸۸- با حفظ امتیاز و مالکیت معنوی طرح های گذشته خود- دفتر معماری “دیگر “را پایه گذاری کرد و هم اکنون دفتر وی با این نام مشغول فعالیت است.
حاصل این دوره ،طراحی بیش از چهل پروژه وجوایز متعدد معماری بوده که از جمله آنها دو بارکسب رتبه اول در جایزه بزرگ معمار (ویلایی برای یک دوست در سال ۸۷ و ویلای امیر در سال۹۰)، رتبه دوم جایزه بزرگ معمار(ویلای کوهسار در سال ۹۱)، رتبه اول مسابقه طراحی نما(ساختمان ۹۳ تهرانپارس در سال ۸۸ ) و فینالیست شدن در فستیوال معماری بارسلونا (ساختمان نظام مهندسی قزوین در سال ۹۰) بوده است. او از سال ۱۳۸۱ به تدریس در دانشکده های مختلف معماری از جمله دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همچنین دانشگاه فردوسی مشهد، مشغول بوده  و نمایشگاه های انفرادی و جمعی نقاشی برگزار کرده است.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات