گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی معلم دریافت شد

گواهی استاندارد جایگاه سی ان جی معلم دریافت شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: سازمان ملی استاندارد، سالانه، به منظور افزایش ضریب ایمنی جایگاه های سی ان جی، این جایگاه ها را مورد بازرسی فنی قرار می دهد و 16 آیتم فوق بحرانی، مورد بررسی دقیق قرار می گیرد و دریافت گواهی استاندارد منوط به گذراندن این آیتم ها است.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین آیتم های 16 گانه، تست هیدرواستاتیک مخازن گاز جایگاه های سی ان جی است که بر همین اساس، کپسول های جایگاه ها با نظارت شرکت های فنی مورد تأیید سازمان استاندارد جمع آوری و به آزمایشگاه در تهران ارسال می گردد.

عرشیان تصریح کرد: کپسول های ارسالی به طور متوسط طی پنج روز در فشاری معادل 250 بار مورد آزمایش قرار می گیرند و در صورت رفع ایرادات فنی مجددا در جایگاه ها نصب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: کپسول های مخازن جایگاه سی ان جی معلم پس از پایان یافتن مراحل آزمایش هیدرواستاتیک و دریافت گواهی استاندارد دوباره در این جایگاه نصب شده و جایگاه در حال حاضر در حال خدمات رسانی به شهروندان می باشد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه گفت: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه سی ان جی در سطح شهر است که مراحل تست هیدرواستاتیک مخازن و دریافت گواهی استاندارد 6 جایگاه به پایان رسیده و دریات گواهی استاندارد جایگاه های انقلاب و نوروزیان در دستور کار قرار دارد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات