اجرای عملیات برف روبی در ارومیه/ تمامی معابر اصلی باز است

اجرای عملیات برف روبی در ارومیه/ تمامی معابر اصلی باز است

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: مدیریت شهری با بسیج نیروها و ماشین آلات مشکلات ناشی از بارش ها را کنترل و عملیات پاکسازی معابر از برف را انجام می دهد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین المللل شهرداری ارومیه، امیر سحابی با بیان اینکه تمامی معابر اصلی باز است، بیان کرد: مدیریت شهری با بسیج نیروها و ماشین آلات شهرداری به استقبال بارش ها رفت و توانست با حضور شبانه روزی در سطح شهر مشکلات ناشی از بارش ها را کنترل و عملیات پاکسازی معابر از برف را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه عملیات برف روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر با تلاش بیش از 1000 نیرو شهرداری ارومیه در حال انجام است، اظهار کرد:  بیش از 160 دستگاه  از ماشین آلات شهرداری عملیات پاکسازی معابر از برف انجام دادند که  با اوج بارش ها، این عملیات بیش تر درسطح شهر شدت گرفت.

معاون خدمات  شهری شهردار ارومیه با اشاره به ماشین آلات شهرداری ارومیه در امر برف روبی معابر، عنوان کرد: در حال حاضر  10 دستگاه نمک پاش و 10 دستگاه کامیون تیغه دار همراه با سایر ماشین آلات مدیریت شهری عملیات برفی روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر را با تمام توان انجام می دهند.

سحابی با بیان اینکه عملیات برفی روبی 950 خیابان و بیش از 23 هزار کوچه شهر ارومیه در ساعات اولیه بارش ها امکان پذیر نیست، اظهار کرد:  اولویت  اصلی مدیریت شهری در برف روبی معابر، معابر اصلی و شیب دار است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات