مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

در مراسمی که با حضور مدیرعامل، معاونین شرکت آب منطقه ای گلستان و اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت آب و برق استان گلستان برگزار شد از زحمات و تلاش ارزنده بازنشستگان شرکت آب منطقه ای با اهداء هدایایی تقدیر شد..

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مدیر عامل این شرکت در مراسم تجلیل از بازنشستگان گفت: بر مبنای حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» گرد هم آمده ایم تا از تلاش های شبانه روزی شما بازنشستگان در زمان خدمت و به ثمر نشستن تلاشهای تان در صنعت آب و همچنین لطف و صفا و مهربانی تان تشکر کنیم.
مهندس علی نظری با بیان این که تعداد 108 بازنشسته در شرکت آب منطقه ای استان داریم ، افزود: بازنشستگی  فرصتی دیگر برای انتقال تجربیات و استفاده از دانش اندوخته شده است و مردم استان سالهاست از ثمره تلاش های شما بازنشستگان صنعت آب در همه نقاط استان بهره مند می شوند.
مهندس نظری در ادامه با اشاره به بارش های ابتدای سال 98 و روند مدیریت سیلاب در استان با بیان اینکه عوامل اصلی وقوع سیلاب در ابتدای سال 98 در استان دو پدیده "شدت" و "مدت" بارش بود، گفت: پتانسیل منابع آبی استان در شرایط عادی 2 میلیارد و 485 میلیون متر مکعب و متوسط بارندگی استان 450 میلی متر است. بارندگی قبل از سیلاب اخیر در استان 395 میلی متر بود که نشان می داد، 38 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل آن افزایش بارش داشتیم.
وی افزود: بعد از بارش های اواخر اسفند، این عدد به 575 میلی متر رسید و عدد 38 درصد اضافه بارش را به 92 درصد افزایش بارش نسبت به سال گذشته رساند.
وی با بیان اینکه به طور همزمان در همه حوضه های استان درگیر بارش مداوم و طغیان رودخانه ها بودیم، گفت: روند یابی سیل اخیر به خوبی انجام شد، که اگر این روند یابی و اطلاع رسانی و پیش آگاهی به موقع نبود، ما دچار خسارت های جانی نیز می شدیم.

مهندس نظری در ادامه با بیان اینکه لایروبی راهکار مقابله با سیلاب نیست ، بلکه یکی از عواملی است که می تواند به کنترل سیلاب کمک نماید، گفت: در زمان سیل 104 کیلومتر لایروبی و 50 کیلومتر حفر کانال و دایک حفاظتی انجام شد. پس از سیل نیز 214 کیلومتر لایروبی در 5 حوضه استان تاکنون انجام شده است.
وی تصریح کرد: تصویب 130 میلیارد تومان برای سد نرماب با تلاش مدیران شرکت و استاندار پرتلاش استان و همچنین ادامه علاج بخشی سد وشمگیر و تصویب اعتبار برای سد آقدکش(با هدف کنترل سیلاب) از جمله اقدامات شرکت آب منطقه ای گلستان در سال جاری است.
در ادامه این مراسم خاندوزی دبیر کانون بازنشستگان صنعت آب وبرق گلستان با تشکر ازتوجه ویژه مهندس نظری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به بازنشستگان، به تشریح عملکرد کانون بازنشستگان صنعت آب وبرق استان  وخواسته همکاران بازنشسته پرداخت.
لازم به ذکر است در این مراسم ضمن اجرای برنامه های هنری  و فرهنگی برای بازنشستگان ، از بازنشستگانی که در زمان سیل در مدیریت سیلاب، به یاری شرکت آب منطقه ای آمده بودند توسط مدیر عامل شرکت تقدیر شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای گلستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای گلستان

    شركت آب منطقه‌ای گلستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات