جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان شمیرانات...

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات "یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری" به ریاست مسوول روابط عمومی فرمانداری و با حضور معاون آموزش وپرورش منطقه یک شمیرانات و همچنین مسوولین روابط عمومی های ادارات در سالن همایش معلم اداره آموزش وپرورش منطقه یک "شمیرانات"برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، به نقل از "فرمانداری شمیرانات"، در این نشست "رضا فتحی" مسئول روابط عمومی فرمانداری بیان کرد: رسالت این کمیته، اطلاع رسانی دقیق و سریع، جهت ایجاد فضای شفاف انتخاباتی و تنویر افکار عمومی است و در این راستا، در زمینه تبلیغات محیطی، این کمیته تا پیش از شروع موسم تبلیغات با چاپ و نصب بنرهایی با پیام های ترغیب به شرکت در انتخابات که برگرفته از کلام امام راحل، مقام معظم رهبری و رئیس محترم جمهوری است، در جهت پرشورتر شدن فضای کلی انتخابات و ایجاد فضای سیاسی تلاش نموده است.

در ادامه "خسرو گودرزی" معاون آموزش وپرورش منطقه یک شمیرانات تصریح کرد: یکی از رویکردهای اصلی و محوری این کمیته زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه نقش رسانه ها و روابط عمومی دستگاه ها در جلب مشارکت حداکثری هموطنان مهم می باشد،افزود: فارغ از پیروزی هر طیف سیاسی وظیفه کمیته اطلاع رسانی؛ شفافیت و صراحت در انعکاس اخبار برای انتخاب اصلح است.

گودرزی درپایان بیان کرد: حدود ۱۳ نفر رای اولی داریم که مشارکت سیاسی خود را تجربه می کنند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات