الگوسازی در جامعه نیازمند معرفی زنده نامان

الگوسازی در جامعه نیازمند معرفی زنده نامان

به گزارش شهریار، ایوب بنی نصرت، چهره پیشکسوت ورزش استان، ضمن بیان این مطلب افزود: انتخاب و معرفی زنده نامان جامعه اقدامی بسیار مهم و ارزشمند است زیرا این افراد الگوی جوامع هستند و با این کار هم خود ایشان از توجهی که می بینند دلشاد می شوند و هم جوانان می بینند که جامعه پیگیر و قدردان تلاش آنهاست.

عضو هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان، روند انتخاب این دوره با هم اندیشی مردم و صاحب نظران و تجمیع نظرات کارشناسی، روشی بسیار خوب محسوب می شود و امیدواریم ثمره خوبی هم به بار بیاورد.

بنی نصرت افزود: این اقدام برای شهر تبریز هم خیلی خوب است و می توانیم ببینیم که قدردانی و تشویق، چگونه معجزه می کند. در جامعه هم انرژی و شادابی تولید می کند.

این پیشکسوت و کارشناس ورزشی، از احساس مسئولیت خانواده بزرگ شهرداری تبریز برای ورود به این مقوله قدردانی کرد و افزود: با این برنامه می توان حتی به معرفی چهره های استان در موزه ای خاص مفاخر در قید حیات شهر هم اقدام کرد و زمینه ساز آشنایی با ایشان و تلاش های ثمربخش شان را برای نسل جدید فراهم آورد.

این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی، ورزشی و... و. که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.

افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمی و دانشگاهی، دفاع مقدس، مدیریت کلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعی، تحقیق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشارکت و سرمایه‌گذاری که توسط کمیته‌های تخصصی انتخاب شده‌اند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات