ماموریت شهرداری تبریز در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات آموزشی و پیشگیرانه است

ماموریت شهرداری تبریز در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات آموزشی و پیشگیرانه است

به گزارش شهریار، رسول موسایی پیش از ظهر امروز در جلسه معاونین و مدیران شهرداری تبریز با اعلام این مطلب افزود: بر اساس تکلیفی که استانداری آذربایجان شرقی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر عهده شهرداری تبریز گذاشته، مجموعه اقدامات لازم جهت پیشگیری و آموزش در دستور کار شهرداری تبریز قرار گرفته است.

او با اشاره به مشکلات اخیر در حوزه سلامت جامعه اظهار کرد: شهرداری تبریز در قبال مشکلاتی که در حوزه سلامت به وجود آمده و به تهدید تبدیل شده است، انجام مجموعه اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار داده است که از آن جمله می توان به اقدامات پیشگیرانه در بخش حمل و نقل شامل شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان قطار شهری، پایانه مسافربری، شرکت تاکسیرانی و اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز اشاره کرد.

موسایی ادامه داد: بیشترین تأکید ما در شهرداری اجرای اقدامات پیشگیرانه در جهت ایجاد و افزایش آسایش، رفاه و ایمنی همشهریان است.

او خاظرنشان کرد: در بخش های مرتبط با سلامت عمومی جامعه مانند مجموعه حمل و نقل لازم است اقدامات ضد عفونی تجهیزات انجام شود.

قائم مقام شهردار تبریز سلامت همکاران شاغل در شهرداری، به ویژه پاکبانان شهری را مهم دانست و یادآور شد: در حوزه‌هایی که همکاران ما ممکن است با مشکل مواجه شوند، به خصوص همکاران شاغل در معاونت خدمات اجرایی و شهری، تدبیری اندیشیده شده است که در کنار نوسازی تجهیزات، توصیه های لازم جهت انجام اقدامات پیشگیرانه نیز ارائه شود.

او در پایان تأکید کرد: آنچه که بیشتر در فضای فعلی مد نظر شهرداری است، انجام اقدامات ایمنی در فضای شهری و بهره‌گیری از فضای تبلیغاتی شهری و بیلوردهای تبلیغاتی برای ارائه توصیه‌های پیشگیرانه است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات