رضایت‌مندی شهروندان مهم‌ترین هدف شهرداری است

شهردار کرمان:
ر ضایت‌مندی شهروندان مهم‌ترین هدف شهرداری است


شهردار کرمان، در آیین بهره‌برداری از تقاطع غیرهم‌سطح شهید بادپا، رضایت‌مندی شهروندان را مهم‌ترین هدف شهرداری دانست.
به گزارش کرمان آنلاین،سیدمهران عالم‌زاده، در آیین بهره‌برداری از پنجمین پروژه‌ی بزرگ شهرداری در پنجمین دوره شوری اسلامی شهر کرمان، که امروز پنجم اسفندماه همزمان با روز مهندس و در آستانه سالروز شهادت شهید حاج‌حسین بادپا، با حضور مسئولان استانی و مدیران شهری برگزار شد، ضمن تشکر از دستگاه‌های اجرایی که در این پروژه همکاری داشتند، گفت: پروژه‌ی بزرگ تقاطع غیرهم‌سطح شهید بادپا، گام مهمی در راستای توسعه، آبادانی و پیشرفت دیار کریمان است که تقدیم مردم شریف کرمان می‌شود.
وی در ادامه، به ارائه‌ی گزارشی از اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر در این دوره پرداخت و با تأکید بر این‌که با بازنشسته شدن 400 نفر از پرسنل شهرداری، بهره‌وری نیروی انسانی شهرداری در این دوره 20 درصد افزایش یافته است، به تأسیس شهرداری منطقه پنج و سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اشاره کرد و گفت: افتتاح 35 بوستان و پیاده‌راه، اجرای پنج پروژه‌ی بزرگ شهری ازجمله پل شهید بادپا، ازجمله اقدامات شهرداری در دوره‌ی پنجم شورای اسلامی شهر کرمان بوده است.
شهردار کرمان افزود: در بخش مالی نیز معوقات پیمان‌کاران به صفر رسیده و پرداخت حقوق تمام کارکنان ازجمله رسمی، قراردادی و شرکتی به‌روز شده است.
عالم‌زاده ادامه داد: هم‌چنین معابر محله‌های هدف نیز زیرسازی و آسفالت شده که رضایت‌مندی نسبی اهالی را به‌دنبال داشته است.
شهردار کرمان در پایان، از افتتاح دو پروژه‌ی مهم دیگر در سال آینده خبر داد.
مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء نیز در این مراسم با اشاره به این‌که پل شهید بادپا از لحاظ کیفیت، زیبایی و دوام، سرآمد پل‌های کشور است، گفت: تاکنون، 50  پل اجرا کرده‌ایم و به جرأت می‌توان گفت این پل از لحاظ کیفیت، ظرافت و زیبایی در نوع خود بی‌نظیر است.
جواد فلاح خاطرنشان کرد: محدوده‌ی اجرای این پروژه، جزو نقاط حادثه‌خیز شهر کرمان بود و آمار تصادفات و تلفات آن، بیانگر ضرورت اجرای این پروژه است.
وی در ادامه، مأموریت قرارگاه سازندگی خاتم را حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش مهندسی ذکر کرد و گفت: 96 درصد نیروهای این پروژه، بومیِ شهر کرمان هستند.
فلاح بیان کرد: تقاطع غیرهم‌سطح شهید بادپا از لحاظ فنی و تکنیکال، بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: در این  پل سه‌سطحی، 311 سگمنت، 25 هزار مترمکعب بتن و 4 هزار تن آرماتور به‌کار رفته است.
لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم از مدیران و مسئولان دست‌اندر کار این پروژه، شهرداران مناطق دو و سه و هم‌چنین خانواده شهید والامقام، حاج‌حسین بادپا تقدیر شد.
شیرین اخضمی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات