جلسه آموزشی برای متصدیان ایستگاه‌های آب و هواشناسی برگزار شد

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان گفت: جلسه آموزشی برای متصدیان ایستگاه‌های آب و هواشناسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان هرمزگان، محمدرضا ایدون صبح چهارشنبه در کارگاه آموزشی متصدیان ایستگاه‌های آب و هواشناسی اظهار کرد: در دنیای امروز که تکنولوژی پدیده‌ای بسیار مهم محسوب می‌شود و بسیاری آن را یکی از عوامل موفقیت می‌دانند اما افرادی که در حوزه مطالعات شاغل هستند درک کرده‌اند که نقش انسان‌ها در مدیریت آینده بسیار با اهمیت است. به همین جهت این جلسه آموزشی برای توانمند سازی متصدیان ایستگاه‌های آب و هواشناسی برگزار شد.

وی عنوان کرد: در این کارگاه آموزشی متصدیان بایستی شخصیت کاری خود را بالا ببرند و همانند گذشته افرادی توانمند و موثر در حوزه کاری خود باشند.

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان متصدیان ایستگاه‌های آب و هواشناسی را پیش‌قراولان حوادث سیلاب دانست و ابراز داشت: سال‌هاست که برای رسیدن به یک هدف مشترک در کنار یکدیگر تلاش و زندگی می‌کنیم.

ایدون تصریح کرد: در طول سال‌ها به دنبال جمع‌آوری، پایش و ارائه اطلاعات بوده‌ایم که متصدیان اهمیت بسیار بالایی در این فرایند خدمت‌رسانی به مردم را دارند.

وی مطرح کرد: کلاس آموزشی متصدیان ایستگاه‌های آب و هواشناسی برای اولین بار در آبان ماه سال 95 برگزار شد و هر ساله تکرار می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات