ضدعفونی‌کردن اتوبوس‌ها به‌صورت روزانه انجام می‌شود

ضدعفونی‌کردن اتوبوس‌ها به‌صورت روزانه انجام می‌شود

به گزارش شهریار، بهنام اصلی زاده امروز با اشاره به تداوم نظافت و ضدعفونی اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: به دلیل استقبال مردم از ناوگان اتوبوسرانی، نظافت، ضد عفونی کردن و ایمن سازی بهداشتی ناوگان بسیار مورد توجه قرار گرفته و باید بتوانیم زمینه را برای حضور ایمن و بدون دغدغه مردم فراهم کنیم.

او افزود: برابر دستورالعمل وزارت بهداشت، اتوبوسرانی تبریز در راستای تمهیدات پیشگیرانه با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی، شست و شو و ضدعفونی محیط اتوبوس‌های درون شهری خود را از روز گذشته آغاز کرده و این کار را بیش از گذشته در اولویت کاری خود قرار داده است.

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با بیان اینکه نزدیک به ۷۰۰ دستگاه اتوبوس درون شهری و حومه وظیفه جابجایی قشر زیادی از شهروندان را برعهده دارند، یادآور شد: این تمهیدات و اقدامات پیشگیرانه ضمن ارتقای ضریب ایمنی سلامت، می‌تواند خاطری آسوده برای شهروندان استفاده کننده از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی را به ارمغان آورد.

او همچنین از نظافت و نظارت بر ایستگاه‌های اتوبوس خبر داد و از شهروندان خواست نسبت به رعایت توصیه‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

اصلی زاده گفت: کار نظافت و ضدعفونی کردن ناوگان و تاسیسات اتوبوسرانی تا اطلاع ثانوی و تا رفع ویروس کرونا در سطح کلان بصورت روزانه انجام می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات