دیدار مهندس رشیدی با مدیرکل سازمان صدا و سیمای مرکز کرمان

روز سه شنبه 6 اسفندماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان با هیأت همراه ضمن حضور در سازمان صدا و سیما با مدیرکل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در این دیدار که معاونین و سرپرست روابط عمومی شرکت نیز حضور داشتند در ابتدا مهندس رشیدی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط صدا و سیمای مرکز کرمان در خصوص اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم در حوزه آب، خواستار تعامل بیشتر با این شرکت در زمینه مسائل و مباحث مربوط به بخش آب استان شد.

مدیرعامل آب منطقه ای در ادامه به وضعیت منابع آبی استان از ابتدای سالجاری تاکنون اشاره کرد و افزود: حجم آب موجود سدهای استان رضایت بخش است.

مهندس رشیدی در خصوص طرح آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها با اشاره به اقدامات بسیار خوبی که در چند ماه گذشته در این زمینه خصوصاً رودخانه های جنوب استان صورت گرفته است تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلفات در حوزه تصرفات حریم و بستر رودخانه ها، مراتب را به مدیریت امور منابع آب شهرستانها گزارش نمایند.

علی رشیدی همچنین در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 1000 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان پرومسلوب المنفعه گردیده و نصب کنتورهای هوشمند بر روی چاههای کشاورزی به جدیت در حال انجام است.

در حاشیه این دیدار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در مصاحبه با خبرنگار شبکه استانی صدا و سیما گزارشی از آخرین وضعیت سدها و بارش های اخیر استان ارائه نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات