اعلام آمادگی شهردار منطقه سه با امور بانوان جهت ارائه خدمات بیشتر به بانوان شهرداری

شهردار منطقه سه :

اعلام آمادگی شهردار منطقه سه با امور بانوان جهت ارائه خدمات بیشتر به بانوان شهرداری

روز گذشته مراسم تجلیلی از بانوان شاغل در شهرداری منطقه سه به میزبانی شهرداری کرمان در دفتر شهردار منطقه سه برگزار شد.
روز گذشته مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری کرمان با حضور مهندس رامین امیرمداح شهردار منطقه سه ،ساراکارگر مدیر اموربانوان و خانواده شهرداری و نماینده شهردار کرمان و همچنین کلیه پرسنل خانم شاغل در شهرداری منطقه سه برگزار شد.
شهردار منطقه سه در این نشست با بیان اینکه بیش از 20 نیروی خانم در شهرداری منطقه سه فعالیت می کنند ،گفت : با توجه به حجم کار بالایی که در مناطق شهرداری وجود دارد ،خوشبختانه بانوان با دقت ، سرعت عمل و تعهدی که به کار خود دارند ، وظایف کاری خود را به نحو احسن انجام می دهند که قابل تقدیر است و ما شاهد رضایتمندی ارباب رجوعان از عملکرد آنها هستیم.
رامین امیرمداح  با بیان اینکه بانوان حضور فعالی در اجتماع دارند ،گفت : بانوان در جامعه توانمندی های خود را به خوبی اثبات کرده اند بطوریکه هم اکنون شاهد حضور پررنگ آنها در پست های مهم مدیریتی در کشور و استان کرمان هستیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش آنها بخصوص در ماه های پایانی سال ،گفت: در صورتیکه واحد اموربانوان و خانواده شهرداری برنامه های مختلف فرهنگی ،ورزشی و تفریحی برای بانوان در این منطقه داشته باشند با آنها همکاری خواهیم کرد.
در ادامه مدیر اموربانوان و خانواده شهرداری ضمن تبریک ایام گذشته روز بزرگداشت زن و قدردانی از بانوان پر تلاش شهرداری منطقه سه ، از شهردار منطقه سه به دلیل برگزاری این جلسه و همکاری و پشتیبانی همیشگی از اموربانوان شهرداری تشکر و قدردانی کرد.
ساراکارگر با بیان اینکه تاکنون در سیستم شهرداری و یا بهتر است گفته شود در 90 درصد از نهادها و ارگان های اداری واحد اموربانوان و خانواده وجود نداشته است ،افزود: در دوره جدید شهرداری به مدیریت مهندس عالم زاده و با تدبیر و حمایت ایشان مدیریت امور بانوان و خانواده شهرداری قریب به یکسال است که در شهرداری کرمان راه اندازی شده است .
وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز در ابتدای راه هستیم ولی در همین مدت کوتاه تلاش کردیم در زمینه های مختلف به بانوان خدماتی ارائه دهیم از جمله اعزام بانوان به مسابقات مختلف ورزشی ،برگزاری جشن بزرگ شادمانه مهربانوی کرمانی ویژه بانوان شاغل در شهرداری و بانوان شهر کرمان ،پیشنهاد احداث بازارچه مختص زنان، معرفی زنان تولید کننده محصولات خانگی و صنایع دستی به نمایشگاهای عرضه این محصولات ، برگزاری مراسم روز زن و تقدیر از بانوان و ... اشاره کرد.
وی ادامه داد: طی هماهنگی های صورت گرفته ،به زودی پرونده سلامت برای کلیه بانوان شاغل در شهرداری تهیه و بانوان شاغل در مجموعه شهرداری برای چکاپ کامل به مرکز بهداشتی مورد نظر فرستاده خواهند شد .
وی با بیان اینکه 50 درصد جمعیت را بانوان تشکیل داده اند که علاوه بر فعالیت در اجتماع ،نقش و وظیفه سنگین مادر و همسر بودن را برعهده دارند ، هدف از این اقدامات را توجه ویژه به سلامت جسم و روح بانوان عنوان کرد.
کارگر اضافه کرد: علاوه بر واحد بانوان ،اقدامات مربوط به شهر دوستدار کودک نیز در این مجموعه در حال پیگیری است که امیدواریم بتوانیم به  اقشار مختلف خدماتی ارائه کنیم.
وی با بیان اینکه همه این اقدامات با همکاری و همراهی مدیران شهرداری میسر می شود ،از همراهی همه مدیران با واحد اموربانوان شهرداری تشکر و قدردانی کرد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات