نورپردازی میدان ده دی با هدف زیبا سازی سیمای شهری

نورپردازی میدان ده دی با هدف زیبا سازی سیمای شهری

نورپردازی میدان ده دی با هدف زیبا سازی سیمای شهری

شهردار منطقه ۸ مشهد از نورپردازی میدان ده دی با هدف زیبا سازی سیمای شهری در آستانه بهار ۹۹ خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با اعلام این خبر بیان کرد: امروزه ارتقای کیفیت فضای شهری و زیباسازی شهر به یکی از مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان تبدیل شده و به ابتدای لیست وظایف آمده است.
وی با بیان اینکه زیباسازی محیط شهری سرفصل جدید و گسترده خدمات شهری را پربارتر کرده است، افزود: نورپردازی میادین، معابر و بوستان‌های شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای ارتقا سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر است.
شیرازی ادامه داد: نورپردازی در واقع نشان دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری و نورپردازی شهری، ترکیبی از نورپردازی معابر، بناها، مبلمان شهری و نورپردازی‌های مناسبتی است که علاوه بر ایجاد شرایط ادامه فعالیت‌ها و کارکردهای شهری در هنگام شب، در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت محیط‌های شهری نیز می‌تواند نقش به سزایی ایفا کند.
شهردار منطقه ۸ مشهد ادامه داد: در محیط‌های شهری ایجاد امنیت در شهر برای آسودگی در هنگام کار و فعالیت شبانه از جمله شاخصه‌های مهم نورپردازی شهری است.
شیرازی اظهار کرد: با توجه به تاثیرگذاری نورپردازی در زیباسازی سیمای شهری و با هدف زیبایی نمای شهری و استفاده بصری شهروندان از فضای شهری عملیات نورپردازی میدان ده دی با تعداد۱۸عدد نور افکن خطی،۱۲ عدد پرژکتور دفنی، ۱۳۰متر حفاری چمن،۱۴۰ متر غلاف گذاری،۲۰۰متر کابل کشی، نصب ۱۲ عدد فندانسیون ، نصب یک عدد تابلو برق با اعتباری بالغ بر ۴۷۰ میلیون ریال صورت پذیرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات