پل روستای اسطرخی در شهر شیروان طی دوماه آینده تکمیل می شود

پل روستای اسطرخی در شهر شیروان طی دوماه آینده تکمیل می شود

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، سید عبدالمجید نژادصفوی در جلسه ای که به منظور فعال نمودن پل روستای اسطرخی با حضور نمایندگان ذی ربط اداره کل راه و شهرسازی، پیمانکار و مشاور پروژه برگزار شد گفت : با توجه به تأکید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تسریع در تکمیل نمودن این پل ، می بایست پروژه هرچه زودتر به اتمام برسد تا مردم دو شهرستان شیروان و اسفراین از طریق این محور به راحتی تردد داشته باشند .

وی اظهار داشت : طول این پروژه 5 کیلومتر است که 25 درصد پیشرفت فیزیکی و 16 درصد پیشرفت ریالی دارد که 3 کیلومتر از آن در شهرستان اسفراین و 2 کیلومتر نیز در شهرستان شیروان واقع شده است .

نژادصفوی عنوان کرد : با تمهیدات به عمل آمده و رفع معارضات موجود بحمدالله زمینه شروع عملیات اجرایی پل و تحقق یکی از مطالبات به حق مردم جهت کوتاهتر نمودن محور فراهم شده است.

وی اضافه کرد : مقرر گردید پیمانکار پروژه برنامه زمانبندی این پل را اعلام نماید و به صورت جدی کار خود را شروع کند و حداکثر ظرف مدت 60 روز پل را به اتمام برساند.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی تصریح کرد : برای به نتیجه رسیدن این پروژه و تحقق برنامه ریزی انجام شده ضمن تشکیل کارگروه تخصصی، مقرر گردید ضمن بازدیدهای هفتگی به نحوی پیگیری گردد که در مدت فوق پروژه به اتمام برسد.

منبع :

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات