جزئیات واگذاری مسکن مهر به دانشجویان تا نیمه شهریور اعلام می‌شود

جزئیات واگذاری مسکن مهر به دانشجویان تا نیمه شهریور اعلام می‌شود

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم گفت: جزئیات واگذاری مسکن مهر به دانشجویان تا نیمه شهریور ماه اعلام می‌شود.http://www.bananews.ir/

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) جلیل دارا، مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه جزئیات واگذاری مسکن مهر به دانشجویان تا نیمه شهریورماه اعلام می‌شود، افزود: وزارت علوم در جهت تسهیل هرچه بیشتر ازدواج دانشجویان تسهیلاتی همچون مسکن مهر را در حال برنامه‌ریزی و اجرا دارد.

وی با بیان اینکه در راستای تقویت وضعیت رفاهی و ایجاد فضای مناسب‌تر برای تحصیل، طرح‌هایی در زمینه مسکن دانشجویان در نظر گرفته شده است، افزود: فلسفه طرح‌های مسکن دانشجویان تسهیل ازدواج برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتراست.

مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه وزارت علوم هماهنگی‌هایی را برای اختصاص مسکن مهر به دانشجویان با وزارت مسکن داشته است، گفت: در وزارت علوم کمیته‌ای به منظور بررسی واگذاری مسکن مهر به دانشجویان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه در کمیته وزارت علوم شاخص‌های واگذاری مسکن مهر دانشجویان درحال بررسی است، گفت: وزارت علوم سعی دارد ثبت‌نام مسکن مهر از اول مهر ماه آغاز شود.

 

    نظرات