احتکار اقلام مورد نیاز مردم از انسانیت و جوانمردی به دور است

احتکار اقلام مورد نیاز مردم از انسانیت و جوانمردی به دور است

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز در یکصدوپانزدهمین جلسه علنی شورا شهر اصفهان، اظهار کرد: از همه کسانی که به طور شبانه روی می‌کوشند تا حافظ سلامت مردم باشند و جامعه را با تدابیر لازم مدیریت می‌کنند تشکر کنم و ماموریت های محوله را به خوبی اجرایی کنند.
وی افزود: از طبیبان و پرستاران و نیروهای خدماتی که در بیمارستان‌های شهر اصفهان، استان و کشور در حال فعالیت هستند و جان خود را به خطر می‌اندازند تا مسئولیت انسانی خود را اجرایی کنند تشکر ویژه دارم.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: از مدیریت شهری که پا به پای دوستان عزیز ما در دانشگاه علوم پزشکی پیش می‌روند و تلاش می کنند سلامت مردم شهر را جدی بگیرند تشکر می‌کنیم و در جلسه‌ای که با دانشگاه علوم پزشکی داشتیم از مدیریت شهری تشکر کردند و اعلام کردند هیچکس به اندازه مدیریت شهری به کمک دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیامد. مدیریت شهری با ضدعفونی کردن مترو، اتوبوس، تاکسی و محل های بازی کودکان موجبات گندزدایی در شهر را فراهم آوردند.
نصراصفهانی با بیان اینکه مردم هم تذکرات کارشناسان را جدی گرفتند و امیدوارم باز هم بیشتر به مرز خود کنترلی برسیم، تصریح کرد: نقش شهروندان یک نقش برجسته‌ای است که از همراهی و مشارکت مردم در مراقبت های ویژه بهره مند باشیم.
وی تاکید کرد: از مراجع قضایی، نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی درخواست دارم در برابر افرادی که به احتکار اقلام مورد نیاز مردم می پردازند و از انسانیت و جوانمردی فاصله می گیرند. برخورد درخوری را داشته باشند. این افراد خود می توانند انگل و ویروس باشند. این افراد سلامت جامعه را تهدید می کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه ما با وحدت و هم افزایی می توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم، گفت: از کارگران عزیز که در گوشه و کنار این شهر به بحث گلکاری مشغول هستند و شرایطی را رقم می زنند که در شهری که امروز دچار فشار و استرس است با گل آرایی بتوان بر شرایط ناگوار حاکم فائق آیند.
نصر اصفهانی اضافه کرد: هفته درختکاری را در پیش داریم از تمهیدت خدمات شهری تقدیر و تشکر می کنیم، 5400 هکتار فضای اکولوژیک در شهر اصفهان داریم که 3700 هنکار مدیریت آن با شهرداری اصفهان است و با توجه به وضعیت آلودگی که داریم همه باید همیاری و همکاری داشته باشند. و روز به روز تلاش همه باید به گونه ای باشد که ما افزایش سرانه فضای سبز را در دستور کار داشته باشیم.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اصفهان

    منبع خبر

    شورای شهر اصفهان

    شورای شهر اصفهان یک شورای شهر در شهر اصفهان می باشد

      نظرات