70 هزار پرونده بایگانی شهرداری منطقه سه خلاصه سازی می شود

70هزار پرونده بایگانی  شهرداری منطقه سه خلاصه سازی می شود/ مقدمات ایجاد نسخه الکترونیکی پرونده ها فراهم شده است

شهردار منطقه سه از آغاز طرح خلاصه سازی قریب به هفتاد هزار پرونده بایگانی این منطقه به همت معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه سه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین،مهندس رامین امیرمداح با بیان اینکه بالغ بر 70 هزار پرونده بایگانی در منطقه سه وجود دارد که باید سبک سازی شوند ،ادامه دارد: به‌زودی 10 تیم سه نفره از نیروهای منطقه عملیات تخلیص پرونده ها را در شیفت عصر  آغاز خواهند کرد.وی با اشاره به اینکه این پرونده ها ازلحاظ فیزیکی،فضای زیادی را اشغال کرده اند،گفت: در این راستا مقدمات ایجاد نسخه الکترونیکی پرونده ها فراهم شده است و اطلاعات پس از خلاصه سازی در نسخه الکترونیکی ثبت می شوند.

وی بابیان اینکه همیشه نگرانی از وقوع حوادثی از جمله  حریق و... وجود داشت که باعث نابودی پرونده ها شود،هدف از این اقدام را ارتقای ایمنی ،دسترسی آسان و سریع به پرونده های شهروندان و تفکیک سریع آنها عنوان کرد.وی ضمن قدردانی از دکتر رجایی معاون محترم برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان به جهت حمایت و همراهی بسیارخوب با منطقه سه ،از معاون برنامه ریزی منطقه سه نیز به دلیل پیگیری جهت اجرایی شدن این طرح تشکر  کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات