آغاز عملیات اجرایی مرکز...

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز مقابله با بحران های زیستی در یزد خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – محمود دهقان از آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مرکز مقابله با بحران های زیستی به منظور تجهیز بیمارستان شهید صدوقی (ره) و ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری یزد با هدف مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

وی افزود: اجرای عملیات عمرانی این مرکز که شامل آماده سازی و تسطیح زمین می باشد، با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی یزد در زمینی به مساحت هزار متر مربع و در مجاورت بیمارستان شهید صدوقی در مدت سه روز انجام و با استفاده از سازه پیش ساخنه احداث خواهد شد.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با بیان اینکه عملیات اجرایی این مرکز امروز آغاز شده است، گفت: در اين مركز بخش هاي ترياژ، اورژانس، استراحت كادر پرستاري، مركز آموزشي و اطلاع رسانی و انبار پيش بينی شده است.

دهقان تصریح کرد: این پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری یزد ساخته و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد قرار می‌گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات