اقدامات انجام یافته و در حال انجام در راستای پیشگیری از شیوع...

مدیر امور تدارکات و خدمات پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل در گفتگو با خبرنگار ما اقدامات انجام یافته و در حال انجام شرکت در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.

مهندس الناز لطفی با اشاره به انجام تست سلامت از کلیه همکاران و مراجعه کنندگان به شرکت تصریح کرد: نصب مایع ضدعفونی در جلوی آسانسورهای کلیه طبقات و ضد عفونی کردن مستمر آسانسورها از اقدامات هر روز همکاران می باشد.

وی ضدعفونی کردن کلیه دستگیره ها، درها و خودروهای نقلیه را از دیگر اقدامات مرتبط با موضوع پیشگیری از شیوع ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: در شرکت آب منطقه ای اردبیل ترتیبی اتخاذ کرده ایم که تمامی همکاران در زمان حضور خود در شرکت از دستکش و ماسک و پد الکلی استفاده نمایند.

مدیر امور تدارکات و خدمات پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل همچنین نصب اطلاعیه های مرتبط با ویروس کرونا و توزیع بروشور در خصوص چگونگی رفتار بهداشتی را از دیگر اقدامات انجام گرفته و در حال انجام عنوان کرد.

لطفی با تقدیر از همکاران بخش خدمات شرکت اظهار داشت: همکاران ما در بخش خدمات شرکت در چند روز اخیر کل انرژی خود را گذاشته اند تا خدای نکرده هیچ مشکلی برای دیگر همکاران و ارباب رجوع به شرکت پیش نیاید.

وی در پایان افزود: در تلاشیم با تهیه اقلام لازم، ایستگاههای سلامت ساختمان امور منابع آب شهرستان اردبیل و دیگر شهرستانهای استان را نیز تکمیل و راه اندازی نماییم.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات