صدور فیش محاسبه نرخ کرایه تاکسی برای مسافرین مبادی ورودی شهر مشهد ...

صدور فیش محاسبه نرخ کرایه تاکسی برای مسافرین مبادی ورودی شهر مشهد ...

صدور فیش محاسبه نرخ کرایه تاکسی برای مسافرین مبادی ورودی شهر مشهد امکان پذیر شد

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بر لزوم اهمیت شفاف سازی نرخ کرایه تاکسی و صدور فیش برای زائران و مسافران مبادی ورودی شهر مشهد تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان در خصوص راه اندازی صدور فیش نرخ کرایه تاکسی توسط سیستم نوبت دهی مبادی ورودی گفت: سیستم محاسبه کرایه براساس مسافت و زمان سفر (با توجه به ترافیک لحظه ای) در سیستم نوبت دهی مبادی ورودی راه اندازی شده است.
وی افزود: محاسبه نرخ کرایه تاکسی بر اساس فاکتورهای نوع خودرو، مقدار مسافت تا مقصد، میزان تخمینی زمان سفر با احتساب ترافیک، توسط سیستم انجام و به مسافران مبادیهای مختلف ورودی شهر مانند فرودگاه، راه آهن، پایانه مسافربری و حتی زائرین حرم مطهر ... ارایه می شود.
رجائیان در ادامه همچنین تصریح کرد: بنابراین هنگام مراجعه مسافر به کیوسک تاکسی و به منظور شفافیت عملکرد مدیریت تاکسیرانی، متصدی مربوطه مقصد مسافر را در سامانه ثبت نموده و سیستم نرخ کرایه تاکسی را به صورت خودکار محاسبه و در فیش صادر شده برای مسافر درج می نماید که با انجام این مهم ( تعیین نرخ مقصد قبل از آغاز سفر و ارائه فیش ) یکی از چالش های اصلی که گاهی باعث ایجاد تنش میان تاکسیران و زائران و مسافران بود برطرف می شود.
گفتنی است ارایه فیش به مسافران و زائران قبل از آغاز سفر پرداخت بموقع عوارض خودرو از سوی شهروندان می‌تواند دغدغه مدیریت‌شهری را کاهش دهد و زمینه ارائه خدمات متنوع و باکیفیت‌تر را فراهم آورد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات