آغاز عملیات مه پاشی، ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد توسط خودروهای ...

آغاز عملیات مه پاشی، ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد توسط خودروهای ...

آغاز عملیات مه پاشی، ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد توسط خودروهای آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آغاز عملیات مه پاشی، ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد سطح شهر با استفاده از محلول های ضد عفونی کننده با استفاده از چند خودروی تخصصی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این خبر گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع ویروس "کرونا" در سطح شهر، بنا به دستور شهردار و تاکید معاون محترم خدمات شهری شهرداری، برخی از معابر و خیابان های و پرتردد سطح شهر طبق جدولی مشخص، تفکیک و به این سازمان اعلام شده، همه روزه از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد، به وسیله تعدادی از خودروهای تخصصی سازمان آتش نشانی مه پاشی و ضدعفونی می گردد.
وی خاطرنشان کرد: محلول های استفاده شده برای ضد عفونی معابر و اماکن و پرتردد، براساس استانداردهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد تهیه شده و کاملا بی خطر است و هیچگونه ضرری برای خودروها و شهروندان نخواهد داشت، عملیات مه پاشی تخصصی که با هدف ضدعفونی و گند زدایی سطح شهر و در تمامی مناطق ۱۳ گانه شهرداری آغاز شده، تا رسیدن به وضعیت سفید به صورت متوالی و طی شب های آینده نیز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد این آمادگی را دارد در صورت اعلام نیاز از سوی مسئولان شهرداری تعداد زیادتری از تجهیزات تخصصی خود را به مه پاشی و ضد عفونی کردن سطح شهر مشهد مقدس اختصاص دهد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات