در كمیسیون خدمات شهری شورا مطرح شد: نصب المان شهری در میدان امام خمینی و چهار ایستگاه خط واحد زیبا در سطح شهر

در كمیسیون خدمات شهری شورا مطرح شد: نصب المان شهری در میدان امام خمینی و چهار ایستگاه خط واحد زیبا در سطح شهر

کمیسیون خدمات شهری شورا با حضور دکتر اسدی رئیس این کمیسیون ،رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری ،احمدعبدالله زاده رئیس سازمان سیما، منظر و رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی و مدیرعامل شرکت شهر نما در محل شورای شهر برگزار شد .

دکتر اسدی در این نشست از خدمات شهری به عنوان چشم بینای شهرداری نام برد که باید تمام شهر را با دقت زیر نظر داشته باشد و با اعلام اینکه مردم زرند شایسته بهترین خدمات می باشند،افزود :بر اساس تحقیقات انجام شده شهروندان استفاده از رنگ‌های شاد ، نورپردازی صحیح و اصولی و تمیزی معابر و فضاهای شهری را بیشتر از سایر موارد از شهرداری درخواست دارند .

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر ارائه بهترین خدمات به شهروندان را یکی از وظایف مهم شهرداری دانست و گفت:متاسفانه بعضی از شهروندان قوانین شهرنشینی را رعایت نمی کنند و بی توجهی های این عزیزان علاوه بر اینکه نظم و نظافت شهر را بهم میزند و چهره شهر را زشت و نازیبا میکند زحمات کارکنان خدوم خدمات شهری شهرداری را هم چندین برابر می‌کند که این دور از انصاف است .

فرهاد اسدی از مسئول خدمات شهری خواست به بهداشت و پاکسازی سرویس های بهداشتی و مکان های پرتردد توجه ویژه ای شود و اظهار داشت : با توجه به وضعیت درگیری جامعه با ویروس کرونا شهرداری باید تلاش کند تا شهروندان آسایش بیشتری در سطح شهر داشته باشند .

رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری شهرداری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه خدمات شهری به رنگ آمیزی جداول به طول ۳۵ کیلومتر جمع آوری ۵۰۰ کامیون نخاله ساختمانی پس مانده های لایروبی جوبها از سطح شهر اشاره و اظهار داشت :اگر میخواهیم شهری زیبا داشته باشیم باید پیاده روهای شیک و مدرن با مبلمان شهری بسیار زیبا داشته باشیم.

وی به بحث تابلوهای تبلیغاتی و بیلبورد های شهری اشاره و با اعلام اینکه ساماندهی و زیباسازی آنها در دستور کار شهرداری قرار دارد ،افزود: وقتی به منظر و سیمای شهر توجه کنیم مطمئناً شهروندان نیز به این مسئله توجه داشته و شهر را از خود شان می دانند .

معاون خدمات شهری شهرداری زرند از راه اندازی بازارچه محصولات محلی در بلوار تختی با ۱۵ غرفه جنب شهربازی در چند روز آینده خبر دادو گفت: پاکسازی محله ای و ضد عفونی کردن سرویسهای بهداشتی و اماکن عمومی در راستای مقابله با بیماری کرونا در دستور کار این نهاد قرار دارد .

شایان ذکر است در این نشست مقرر شد یک المان شهری با طرح زیبا که گویا و معرف شهر زنده است در میدان امام خمینی نصب و چهار ایستگاه خط واحد شکیل که بر اساس اقلیم و جغرافیای شهر زرند ساخته و آماده شده اند نیز در مکانهای مناسب نصب گردند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات