سفیر میدانی آب روشی برای توسعه مسئولیت پذیری اجتماعی و حفاظت از...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه, بهرام درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه با اشاره به نامگذاری ۱۳ اسفند ماه به نام روز ملی آب, در پیامی این روز را به همه هم میهنان و همکاران خدوم صنعت آب تبریک گفت.

وی با اشاره به شعار امسال روز ملی آب به عنوان "آب, تغییر اقلیم و مسئولیت اجتماعی" نگرش علمی, اخلاقی و مسئولیت پذیرانه به آب را عاملی برای سازگاری با شرایط کم آبی و گذر از بحران های آب دانست و اظهار امیدواری کرد با دانش مبتنی بر اخلاق آب و با درک شرایط اقلیمی و آبی کشور و نیز انطباق آن در شرایط اجتماعی, بتوان رویکردهای عملیاتی و اجتماع پسند برای صیانت از منابع آب را در پیش گرفت. درویشی در این پیام ضمن تأکید بر لزوم ایجاد انجمن اخلاق آب برای تعالی مسئولیت پذیری اجتماعی در حفاظت از منابع آب, از ایجاد "سفیر میدانی آب" در سال جدید برای توسعه مسئولیت پذیری اجتماعی در مواجهه با شناخت, مصارف, و صیانت از منابع ارزشمند آب خبر داد.
متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند جان و خرد

هم میهنان عزیز, هم استانی های گرامی و همکاران خوبم در صنعت آب و به ویژه دوستان خدمتگزارم در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه

خداوند سبحان را شاکرم که آب را به عنوان موهبتی عظیم و نعمتی ارزشمند منشا حیات گردانید و هرآنچه که زنده است را با آن پایدار فرمود. بدون شک الفبای حیات است و تداوم زندگی همه موجودات وابسه به آن.
برخود لازم می‌دانم 13 اسفند را که به عنوان روز ملی آب معرفی شده است به همه شما خوبان تبریک گفته و از همه بزرگواران دعوت نمایم تا با تأسی به شعار امسال با عنوان "آب, تغییر اقلیم و مسئولیت اجتماعی" با تغییر در نگرش خود به آب, با کنشگری فعال, ضمن ارتقاء مسئولیت اجتماعی در بستری از اخلاق, جامعه را به سمت و سوی سازگاری با شرایط اقلیمی و کم‌آبی رهنمون سازیم.
از خود شروع کرده و این نوید را به دوستان و جامعه سلحشور استان می دهم که در سال آتی با ایجاد "سفیر میدانی آب" نسبت به اعزام اکیپ‌های فعال فنی_ اجتماعی به بسیاری از روستاها و شهرهای استان و تبیین اخلاق آب و اهمیت حفاظت از این منابع ارزشمند اقدام نمایم. در این راستا همه شما دعوتید تا با اشاعه مسئولیت پذیری اجتماعی, رسالت خود را نسبت به این منابع ارزشمند الهی به انجام برسانیم. برای شما و همه خدمتگزاران ایران اسلامی سلامت و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات