بهره برداري از طرح هاي روشنايي در شيراز

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، مهندس جلال زراعت پيشه گفت: از ابتداي امسال تاكنون، طرح هاي متعددي در زمينه روشنايي معابر اصلي و مراكز مهم گردشگري شيراز اجرايي شده كه بالغ بر100 ميليارد ريال اعتبار به آنها تخصيص يافته است.

وي با قدرداني از معاونت هاي فني و عمراني و خدمات شهري شهرداري شيراز به واسطه آنچه همراهي و تعامل مطلوب عنوان كرد، افزود: طرح روشنايي خيابان ارم به عنوان يكي از مهمترين محورهاي گردشگري شهر شيراز با تعامل خوب شهرداري شيراز و صرف بالغ بر 700 ميليون تومان اعتبار، توسط اين شركت به انجام رسيده است.

زراعت پيشه با بيان اينكه طرح روشنايي بلوار آزادي، به عنوان يكي از معابر اصلي و پرتردد شهر شيراز نيز با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد ريال اجرايي شده است، گفت:  طي يكسال گذشته، تعامل مطلوب بين دستگاهي، موجب گسترش مطلوب طرح هاي روشنايي معابر و ارتقا رضايتمندي شهروندان شد. مدير عامل شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: طرح روشنايي بلوار ميرزاي شيرازي، كه از محورهاي ورودي اصلي كلانشهر شيراز به شمار مي رود نيز با اعتباري بالغ بر 6 ميليارد ريال با همكاري شهرداري ، نهايي شده است.

او خاطرنشان كرد: در استفاده از پايه هاي روشنايي معابر، طرح هاي متناسب با محيط پيراموني و كاركرد هر معبر مد نظر بوده و به همين دليل براي محورهاي گردشگري، از پايه هايي متناسب استفاده شده است. زراعت پيشه با اشاره به تاكيد شركت توزيع نيروي برق شيراز بر استفاده از ظرفيت پيمانكاران و توليد كنندگان بومي در تامين تجهيزات فني و مبحث اجراي طرح ها، گفت: طرح روشنايي بلوار طلائيه تهيه و با اعتباري بالغ بر 20 ميليارد ريال به مناقصه گذاشته شده است و به محض معرفي پيمانكار طرف قراداد شهرداري عمليات اجراي بصورت مشاركتي آغاز
خواهد شد اين مقام مسئول همچنين گفت: طرح توسعه روشنايي معابر بلوار تخت جمشيد نيز كه با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد ريال اجرايي شده بود، مراحل پاياني را طي مي كند و تا پايان سال آماده بهره برداري خواهد بود.
زراعت پيشه در ادامه يادآور شد كه دو فاز از سه فاز طرح روشنايي بلوار شهيد كسايي، به عنوان يكي از معابر جديدالاحداث شيراز نيز با اعتباري بالغ بر 700 ميليون ريال اجرايي شده است. مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: اين شركت با توجه به تعامل مطلوب شهرداري شيراز، طرح هاي جديد و توسعه روشنايي معابر را براي سال جديد در دستور كار دارد.

زراعت پيشه با اشاره به اينكه سال آينده روشنايي محور بلوار مدرس، به عنوان يكي از مهمترين محورهاي اصلي ورودي شيراز با همكاري شهرداري بهينه سازي و نوسازي مي شود، گفت: امسال عليرغم تمام مشكلات موجود اقتصادي و محدوديتها، شركت توزيع نيروي برق شيراز بهترين عملكرد را به نسبت سالهاي گذشته در روشنايي معابر داشته و بيش از 10 ميليارد تومان در اين زمينه هزينه كرده است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات