ساماندهی و نصب تصاویر شهداء در گلزار شهدای زرند آغاز شد .

ساماندهی و نصب تصاویر شهداء در گلزار شهدای زرند آغاز شد .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از ساماندهی و نصب تصاویر شهدای زرند در گلزار شهدای این شهر خبر داد و گفت:ساماندهی گلزار شهدا یکی از راه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می باشد .

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه شهیدان نمادی از ایثار و مقاومت در جامعه و نسل آینده باشند گفت:شهیدان هیچ نیاز به ما ندارند بلکه این ماهستیم که هر لحظه و هر ساعت به آنها محتاج بوده ایم و به انها نیازمندیم .

شهردار زرند با اعلام اینکه شهدا برای حفظ ارزش‌های انقلاب و دفاع از میهن جان خود را نثار کردندو کم لطفی به شهدا در شان شهداء نمی باشد گفت: این طرح از حدود هشت ماه پیش آغاز و با طراحی و ساخت چهره شهدا در حال انجام است .

وی به سخن مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای اشاره و با اعلام اینکه رهبر فرزانه انقلاب زنده نگداشتن یاد و خاطر شهدا را کمتر از شهادت ندانسته گفت: در این طرح 74 رواق خالی در گلزار شهدا به کاشی نگاره های عکس شهدای دفن شده در این گلزار مزین و نصب خواهند شد.

وی افزود: این طرح با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، دل‌گرمی خانواده معزز شهدا و عمل به منویّات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد ظرف ده روز آینده این طرح به اتمام برسد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات