حذف زوائد بصری معابر سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز

حذف زوائد بصری معابر سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز

به گزارش شهریار، در راستای اجرای طرح استقبال از بهار و با تلاش همکاران معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز، دیوارنوشته های معابر و محلات امحا و زوائد فیزیکی و نازیبایی های بصری نماهای شهری در حوزه این منطقه حذف شد.

علی دهقانی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳، با تأکید بر لزوم بهسازی، آراستگی و ایمن سازی معابر و محیط های شهری، تصریح کرد: به منظور رسیدگی به درخواست های شهروندان و تسهیل تردد عابران پیاده و وسائط نقلیه و همچنین در راستای تداوم اجرای طرح استقبال از بهارحذف زوائد فیزیکی و نازیبایی های بصری در محلات و معابر حوزه شهرداری منطقه ۳ در حال اجرا است.

او با اشاره به اینکه امحا آلودگیهای بصری، دیوار نوشته ها، حذف زوائد نما و کف، جمع آوری تابلوها و بنرهای غیرمجاز و... از جمله اقداماتی است که انجام می شود، اظهار داشت: تنها با حذف زوائد بصری می توان تا حد زیادی از اغتشاشات شهر کاسته و چهره شهر را بهتر کرد.

حذف زواید بصری و پاکسازی و جمع آوری علف های هرز خیابان آزادی و خیابان شاهد و همچنین محلات  و کوچه های تابع توسط همکاران معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز در حال اجراست.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات