برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ورود به اماکن تفریحی شبکه...

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان از تعطیلی اماکن گردشگری و تفریحی شرکت متبوع خود جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه آبیاری دز "یعقوب کرمی" گفت: همه ساله با توجه به هوای مناسب روزهای پایانی سال، استفاده از فضای تفریحی جنگل کوی سوم شعبان دزفول، سد تنظیمی دز و سد تنظیمی انحرافی کرخه افزایش می یابد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ضرورت جلوگیری از تجمع افراد تاکید کرد: از هفته گذشته ورود میهمانان و خانواده های شهروندان منطقه شمال خوزستان به خصوص در روزهای تعطیل ممنوع اعلام شده و این موضوع از طریق رسانه های محلی نیز اعلام شده است.

کرمی پذیرش گردشگران و میهمانان نوروزی در ایام تعطیلات نوروزی را منوط به بهبود شرایط همه گیری این ویروس عنوان کرد و گفت: هرگونه تصمیم جهت بازدیدهای نوروزی از تاسیسات و اماکن شبکه های آبیاری شمال خوزستان با هماهنگی سازمان آب و برق خوزستان و مسئولان بهداشتی اتخاذ خواهد شد.

فروردین ماه سال جاری نیز ورود میهمانان نوروزی به جنگل کوی سوم شعبان دزفول و سد تنظیمی دز به دلیل بسیج امکانات انسانی و تجهیزاتی شرکت بهره برداری شمال خوزستان جهت مقابله با سیلاب، ممنوع اعلام شد.

همه ساله در شرایط عادی، هزاران نفر از مردم منطقه شمال خوزستان،مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی از تاسیسات شبکه های آبیاری شمال خوزستان دیدن می کنند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات