پیام تبریک نوروز 1399 مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان

پیام تبریک نوروز 1399 مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان

یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
«ای که قلب‎ها را به سمت کمال دگرگون می‎سازی و چشم ها را به سوی خود می‎دوزی، از تو می‎خواهیم که قلوبمان را متحول کرده و بر دین خود استوارمان سازی و دیدگان دلمان را به نور معرفت و شناخت خودت بصیرت بخشی.
خداوند بخشنده و مهربان نوید حلول سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغازین به خالق بسپارد، اکنون که زمین و زمان جامه نو بر تن می کند و بهار طبیعت فرا می رسد تولد دوباره ی طبیعت و عید فرخنده ی نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت است را همراه با لطافت گلها و عطر شکوفه ها به محضر شریف کارکنان محترم شرکت برق منطقه ای خوزستان و خانواده گرانقدر این عزیزان تبریک و شادباش عرض می نمایم.
کارکنانی که در سالی که گذشت با وجود محدودیت‎ها، مشکلات و تحریم های ظالمانه، با گام های استوار و پایدار، پرچم اقتدار و عزت ایران اسلامی را برافراشته نگاه داشته و با سرودن فعل خواستن و توانستن ‌شاهد دستاوردهای بزرگی در صنعت برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد بوده ایم.

در پایان ضمن تبریک عید خجسته نوروز به شما همکاران گرامی از درگاه حضرت احدیت برای سلامتی، تندرستی و شفای عاجل تمامی بیماران، نیک روزی، نیک ورزی و سربلندی هموطنان گرامی و سرافرازی و پیروزی ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

سرخوش آن عیدی که آن بانی نور        ازکنار کعبه بنماید ظهور
قلبها را مهر هم عهدی زند                  از حرم بانک انا المهدی زند . . .
تمام/
لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

   نظرات