اجرای طرح تلاش دو به صورت مجازی و آنلاین

اجرای طرح تلاش دو به صورت مجازی و آنلاین

اجرای طرح تلاش دو به صورت مجازی و آنلاین

سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری کلاس‌های طرح جامع هدایت تحصیلی دانش‌آموزان به صورت آنلاین و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی با اشاره به کلیات طرح جامع هدایت تحصیلی دانش‌آموزان مناطق پیرامونی اظهار کرد: طرح تلاش ۲ به همت معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و در راستای برقراری عدالت آموزشی مورد اجرا قرار گرفته است.
وی جامعه هدف این طرح را دانش‌آموزان کنکوری دانست و تاکید کرد: اجرای این طرح از ابتدای بهمن امسال در ۸ فرهنگسرا و قرائت‌خانه و در ۶ منطقه شهرداری مشهد آغاز شد. در طی طرح تلاش دو، ۶۰۰ دانش آموز کنکوری از کلاس‌های آموزشی و انواع مشاوره تحصیلی بهره مند می‌شوند.
سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، لزوم تعطیلی مراکز پرتردد و همچنین تقاضای دانش‌آموزان مبنی بر تداوم طرح تلاش کلیه کلاس‌های آموزشی ذیل این طرح به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
دانایی با اشاره به سرفصل‌های آموزشی دوره‌های آنلاین طرح مذکور گفت: از سرفصل‌های آموزشی طرح جامع هدایت تحصیلی دانش‌آموزان می‌توان به مرور دروس تخصصی و عمومی رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی اشاره کرد. همچنین جلسات رفع اشکال و شیوه‌های تست زنی نیز به صورت آنلاین برای مخاطبان این طرح برگزار می‌شوند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات