اعضای شورای اسلامی شهر یزد خواستار همکاری دادستان یزد در رفع مشکلات اقتصادی مردم در مواجه با بیماری کرونا شدند

محسن ابوترابی روز پنجشنبه هفتم فروردین ماه 1399 در جلسه اعضای شورای شهر یزد با دادستان ضمن قدردانی از همراهی دادستانی با ستاد اجرایی مبارزه با کرونا در شهرداری، از دادستان یزد خواست در مقابله با این ویروس به افرادی که بعضا رعایت نمی کنند و جان دیگر شهروندان را به خطر می اندازند برخورد قهری مدنظر قرار گیرد.
ونوس عامری در ادامه این جلسه مشکلات معیشتی اصناف را یادآور شد و اظهارداشت: تعطیلی کسبه هزینه های زیادی را برای آنها بر جای گذاشته و ضروری است دولت علاوه بر حمایت از آنها، دادستانی های سراسر کشور هم برای معضلات اقتصادی این مسئله ورود کنند تا وصول چک ها و سررسید وام ها به تعویق بیفتند.
مهدی کاشفی زاده در سخنانی توجه به تنش های اجتماعی پس از مهار کرونا را یادآور شد و بر توجه به نشاط اجتماعی تاکید کرد.
وی کادر درمان کشور را افتخاری برای همه دانست و از خدمات جامعه پزشکی و پرستاری که بدون وابستگی به هیچ کشوری، اقدامات درمانی را دنبال می کنند قدردانی کرد.
الهه جورابی در این جلسه تعطیلی کارخانه ها را یادآور شد و با اشاره به دغدغه خانواده جامعه کارگری و خطرات احتمالی در انتقال ویروس، دادستانی در این مسئله ورود جدی داشته باشد.
محسن عباسی با تقدیر از همکاری دادستان یزد با مجموعه شهرداری گفت: در پروژه های مهم عمرانی شهر نیازمند کمک شما هستیم و برای نمونه در پروژه مسیل یزد مسائل بین بخشی وجود دارد که شهرداری پای کار است و طرح آن تهیه شده و لازم است تعامل بیشتری برقرار شود.
عباسی ادامه داد: پروژه هایی همچون خلیج فارس که آزادسازی آن مورد توجه است نیازمند ورود دادستانی هستیم و گره هایی که در این طرح ها به وجود می آید در تعامل شهرداری و دادستانی قابل حل است.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر یزد

    منبع خبر

    شورای شهر یزد

    شورای شهر یزد یک شورای شهر در شهر یزد می باشد

      نظرات