معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر همه گیری ویروس کرونا غلبه می کند

معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر همه گیری ویروس کرونا غلبه می کند

شهردار شهر نانجینگ چین در پیامی خطاب به شهردار شیراز گفت: معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر همه گیری ویروس کرونا غلبه می کند.
در متن پیام《هان لیمینگ》به مهندس اسکندرپور آمده است:《در زمان شیوع ویروس کووید-۱۹، از سوی شهرداری شیراز پیام تسلیت دریافت کردیم که در حافظه شهرمان با قدرشناسی فراوان ثبت خواهد شد. با تلاش های بی وفقه،  پیش گیری از شیوع و کنترل ویروس مذکور در نانجینگ شتاب گرفته و توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرمان به سرعت در حال بهبود است.
دوستان گرانقدر باعث از بین رفتن فاصله ها می شوند. هم اکنون ما نگران شیوع و گسترش این ویروس در ایران و مبتلایان تایید شده در شیراز هستیم. شهر نانجینگ نیز با شیراز همدرد است و تسلیت عمیق خود را به شیراز و کلیه شهروندانتان ابراز می دارد.
ما تمایل داریم تجارب خود را با شهر شیراز مبادله و به اشتراک گذاشته تا به همراه هم بر ویروس کووید-۱۹ غلبه کنیم. عمیقا معتقدم با مدیریت شما، مطمئنا شیراز به زودی بر این همه گیری غلبه می کند.
همچنین معتقدم با پایان یافتن این شیوع،  فصل جدیدی از همکاری های عملی و روابط دوستانه عمیق بین ما آغاز می شود.》

براساس این گزارش نانجینگ در اردیبهشت سال ۹۷ با شیراز خواهرخوانده شد. نانجینگ با بیش از ۸ میلیون جمعیت یکی از چهار پایتخت باستانی چین به شمار می رود. شهردار شیراز پیش از این و در هنگام شیوع ویروس کرونا در این شهر با ارسال پیامی با شهردار و شهروندان شهر نانجینگ ابراز همدردی کرده بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات