دو انتصاب در راه و شهرسازي استان خراسان شمالی

دو انتصاب در راه و شهرسازي استان خراسان شمالی

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان خراسان شمالی , با احكامي جداگانه از سوي سید عبدالمجید نژادصفوی ، مديركل راه و شهرسازي استان خراسان شمالی ، علی فخرانی به عنوان سرپرست معاونت مسکن و ساختمان و جواد عمادیانفر به عنوان سرپرست اداره واگذاری اين اداره كل منصوب شدند .

سید عبدالمجید نژادصفوی در مراسم تودیع و معارفه این عزیزان گفت : همه کارمندان این اداره کل باید در راستای تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال جهش تولید نامگذاری شد گام بردارند و این شعار را با جدیت در دستور کار قرار دهند .

وی اظهار کرد : باید کرامت انسانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و با صداقت و شفافیت با یکدیگر صحبت کنیم و در بحث جانشین پروری طوری عمل کنیم که بعد از ما نفرات جوان تر بتوانند مسئولیت پذیرشی مدیریت ها را داشته باشند .

جواد عمادیان فر قبل از این در پست معاون مسکن و ساختمان مشغول خدمت بود كه با حكم مديركل راه و شهرسازي استان علی فخرانی به عنوان سرپرست معاونت مسکن و ساختمان تعيين شد .

لازم به ذكر است از طرف مديركل راه وشهرسازي استان از خدمات چندین ساله مهندس جواد عمادیان فر معاون سابق مسکن و ساختمان و از خدمات چندین ماهه مهندس شعیب آقاجانی ، سرپرست سابق اداره واگذاری تجليل شد.

منبع :

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات