30 هزار لیتر مواد ضدعفونی رایگان به شبکه توزیع در  ...

30 هزار لیتر مواد ضدعفونی رایگان به شبکه توزیع در ...

30 هزار لیتر مواد ضدعفونی رایگان به شبکه توزیع در مناطق کم برخوردار مشهد افزوده می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد و رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا، بهمراه جمعی از مدیران شهری، صبح امروز از کارگاه تولید محلول‌های ضدعفونی بازدید کردند.

کارخانه تولید آب‌معدنی برف‌دانه، با همت خیرین، شهرداری مشهد، دانشگاه علوم پزشکی، مجموعه زیست‌بوم نوآوری خیام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخشی از خط تولید خود را به تهیه و بسته‌بندی محلول‌های ضدعفونی اختصاص داده که این محلول‌ها به شکل رایگان در مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد توزیع می‌شوند.

حیدری در حاشیه این بازدید با بیان اینکه ویروس کرونا در مقابل آسیب و تهدید جدی که برای جامعه ایجاد کرده، موجب انسجام، همدلی و همراهی عمومی شده و فضاهای مشارکتی ارزشمندی خلق نموده است، اظهارکرد: چنین نمونه‌های ایثارگری را پیشتر هم از سوی ملت غیور کشورمان در بازه های زمانی مختلف همچون دوران هشت سال دفاع مقدس و دیگر شرایط بحرانی شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: تجلی دیگری از این حضور خالصانه در میدان خدمت به هموطنان را امروز هم شاهد بودیم؛ اقدام ارزشمندی که توسط بخش خصوصی و با همکاری خیرین و بخش‌های مختلف شکل گرفته است.

رئیس شورای شهر مشهدمقدس در ادامه تصریح کرد: پای کار بودن افرادی با مدارک تحصیلی دکترا و فوق لیسانس برای انجام کارهایی ساده چون چسباندن لیبل و مرتب کردن بطری‌ها و ...، اتفاقی بسیار ارزشمند و قابل تحسین است؛ لذا حضور در این جمع جهادی و عرض خداقوت به آنها کمترین کاری بود که از ما برمی‌آمد و انجام دادیم.

حیدری از توزیع 30 هزار لیتر مواد ضدعفونی تولیدشده در این کارگاه، علاوه بر بیش از ۲۰ هزار لیتر مایع توزیع‌شده، در مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد خبرداد و گفت: این مواد برای توزیع در اختیار دفاتر تسهیلگری محلات هدف بازآفرینی قرار خواهد گرفت؛ بخشی هم از طریق اپلیکیشن «شهرمن» در اختیار عموم شهروندان قرار می‌گیرد.

وی در پایان تاکید کرد: شورای شهر مشهد و مدیریت شهری برای تداوم فعالیت این خط تولید، در حد وسع و بضاعت خود حمایت خواهد کرد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات