قطع زنجیره شیوع کرونا مستلزم خانه نشینی است/  ...

قطع زنجیره شیوع کرونا مستلزم خانه نشینی است/ ...

قطع زنجیره شیوع کرونا مستلزم خانه نشینی است/تفکیک زباله از منازل در این ایام بسیار مهم است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم با اشاره به این موضوع گفت: البته در همین ایام نیروهای بخش های خدماتی شهرداری مشهد که وظیفه نظافت و نگهداری شهر را برعهده دارند به جای آنکه در منزل و کنار خانواده خود بمانند جان خود را در دست گرفته در تمام شهر مشغول انجام وظیفه و خدمت رسانی به مردم هستند که این فداکاری ایشان جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
وی با اشاره به اینکه کارگاههای جداسازی بازیافت به دلیل رعایت بهداشت و پیشگیری از شیوع ویروس تعطیل شده گفت: در حال حاضر تفکیک زباله ها از مبدا منازل و توسط شهروندان بسیار مهم است تا زباله گردها مجال کار نیابند و احتمال شیوع بیماری کمتر شود.
رمارم با اشاره به اینکه زباله در دنیا به طلای کثیف مشهور است و منبع درآمدی برای شهر تلقی می شود گفت: شهروندان باید نسبت به این موضوع دقت و حساسیت بیشتری داشته باشند و شهرداری را در اجرای کامل امور بهداشت و نظافت شهری بیشتر یاری کنند.
وی یادآور شد: برنامه های آموزشی و اجتماعی متنوعی توسط بخش های مختلف مدیریت شهری برای نوروز طراحی شده بود که متاسفانه بدلیل محدودیت های فعلی مجال اجرا نیافتند.
نماینده مردم مشهد در شورای اسلامی این شهر یادآور شد: این روزهای در خانه ماندن و هم نشینی بیشتر با اعضای خانواده فرصت بسیار مغتنمی است و باید قدر دانسته شود تا کانون اجتماعی خانواده ها گرم و تقویت شود.
رمارم همچنین با تقدیر از تولید برنامه های اجتماعی و سرگرمی در صدا و سیما تاکید کرد: آموزش های اجتماعی و بهداشتی هرچه بیشتر از طریق برنامه های تفریحی و سرگرمی تلویزیون نشر یافته و تاکید شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات