امسال ۴۰ پارک محله‌ای در تبریز احداث می‌شود

امسال ۴۰ پارک محله‌ای در تبریز احداث می‌شود

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر با اعلام مطلب فوق افزود: شعار امسال شهرداری تبریز، توسعه فضای سبز پایدار است که در این راستا برنامه‌ریزی ما کاشت یک میلیون نهال تا پایان سال ۹۹ است.

او اولویت شورای شهر و شهرداری تبریز را در سال ۹۹ بحث‌های زیست محیطی عنوان کرد و اظهار داشت: سلامت شهروندان و بحث کاهش آلایندگی های شهری و زیست محیطی، اولویت ما در شهرداری تبریز است که مورد تأکید شورای شهر نیز قرار گرفته است.
ایرج شهین باهر احیای مجدد باغ‌شهر تبریز را جزو برنامه‌های شهرداری تبریز در سال ۹۹ معرفی کرده وافزود: با تملک باغ‌های قدیمی و افزایش سرانه درخت در سطح شهر، دوباره باغ‌شهر تبریز را احیا می‌کنیم و همانطور که گفتیم، تملک این باغات منجر به احداث ۴۰ پارک محله‌ای جدید در سطح شهر می‌شود.
او یادآور شد: ما ۲۳ پارک در سطح شهر تبریز افتتاح کردیم که ۷ پارک نیز آماده افتتاح بود، ولی به دلیل شیوع بیماری کرونا، نتوانستیم به بهره‌برداری برسانیم و ان‌شاءالله در سال جدید به همراه دیگر پروژه‌ها افتتاح می‌کنیم.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: امسال در کنار پروژه‌های فضای سبز شهری، به عملیات پارک بزرگ تبریز که آرزوی دیرین شهروندان است، توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات