پیش بینی ادامه بارش رگبار باران و احتمال بارش تگرگ در استان

پیش بینی ادامه بارش رگبار باران و احتمال بارش تگرگ در استان

پیش بینی ادامه بارش رگبار باران و احتمال بارش تگرگ در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد ادامه بارش رگبار باران همراه با احتمال بارش تگرگ را پیش بینی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی نشان دهنده ادامه بارش در نواحی غربی و جنوبی استان است که پیرو پیش بینی های قبلی انتظار می رود به تدریج از ساعات بعدازظهر امروز بر مقدار بارش ها به صورت رگبار و رعد و برق با احتمال بارش تگرگ (خصوصا در نیمه جنوبی استان) افزوده شود.
طی امروز دوشنبه تا اواخر وقت سه شنبه با گستردگی این سیستم، کماکان بارش ها و نیز گاهی وزش باد شدید در غالب نقاط استان ادامه خواهد یافت، که در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، ایجاد رواناب و سیلابی شدن مسیل های استان پیش بینی می شود.
در ۲۴ ساعت گذشته باخرز با کمینه دمای ۳+ درجه سانتیگراد سردترین و سرخس با بیشینه دمای ۲۱ درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. طی این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب ۸ و ۱۷ درجه سانتیگراد بوده است.
همچنین آسمان امروز دوشنبه شهرستان مشهد،نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار و رعدوبرق با احتمال بارش تگرگ گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد درسردترین زمان ۹درجه سانتیگراد که در گرم ترین زمان به ۱۶ درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات