ممنوعیت تردد خودروها درخیابان های اصلی و فرعی در روز ۱۳ فروردین/ پلاک ...

ممنوعیت تردد خودروها درخیابان های اصلی و فرعی در روز ۱۳ فروردین/ پلاک ...

ممنوعیت تردد خودروها درخیابان های اصلی و فرعی در روز ۱۳ فروردین/ پلاک خودروها توسط دوربین های ثبت تخلف و پلیس راهور ثبت و اعمال قانون می شود

معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با هماهنگی پلیس راهور تردد خودروها در خیابان های اصلی و فرعی، روز ۱۳ فروردین ممنوع و پلاک خودروهای متخلف توسط دوربین های ثبت تخلفات و پلیس راهور ثبت و اعمال قانون خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تردد خودروها در روز ۱۳ فروردین از درب منزل ممنوع خواهد بود.
وی اضافه کرد: بر این اساس با هماهنگی پلیس راهور تمامی مسیرهای اصلی و فرعی و منتهی به ییلاقات و تفرجگاه ها از ساعت ۵ بامداد روز چهارشنبه ۱۳ فروردین مسدود خواهد شد.
کاظمی با اشاره به این که از شهروندان تقاضا می شود تا برای حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان در خانه بمانند ادامه داد: با هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور پلاک خودروهای متخلف در روز ۱۳ فروردین توسط دوربین های ثبت تخلفات و پلیس راهورثبت و علاوه بر ۵۰۰ هزار تومان جریمه، خودرو به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.
گفتنی است که تا کنون ۵۰۰ دستگاه خودرو دردجاده های استان در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی پلیس راه اعمال قانون و۳۰۰ دستگاه خودرو نیز به مدت یک ماه توقیف شده اند.
لازم به توضیح است با هماهنگی انجام شده تاکسی های تحت نظارت سازمان تاکسیرانی با توان حداقلی در روز ۱۳ فروردین مجاز به خدمت رسانی خواهند بود.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات