شهردار شهر جهانی: اماکن...

شهردار شهر جهانی یزد گفت: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، تمام پارک‌ها و بوستان‌ها، تفرجگاه ها و اماکن عمومی شهر یزد تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی اظهار کرد: با مصوبه کمیته پیشگیری و مقابله از شیوع کرونا تمام پارک ها و بوستان‌ها، تفرجگاه ها و اماکن عمومی سطح شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

شهردار یزد با بیان اینکه تعطیلات این اماکن از دوازدهم اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است، افزود: ورودی پارک ها و بوستان‌ها مسدود شده و توسط نگهبانان و یگان حفاظت شهرداری از ورود شهروندان ممانعت می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به روز طبیعت و افزایش احتمال حضور شهروندان در بوستان‌های شهری، تمهیدات ویژه ای در قالب دستورالعمل به تمامی مناطق ارسال شده که بر مبنای آن با اقدامات پیشگیرانه بیشتری نسبت به گذشته، ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌ها به طور قابل توجهی تشدید خواهد شد.

عزیزی تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند و از برنامه ریزی برای خروج از منزل و حضور در بوستان‌ها در روز طبیعت خودداری کنند.

شهردار یزد اضافه کرد: همچنین از شهروندان انتظار داریم با رعایت تمامی نکات بهداشتی، از رها کردن ماسک و دستکش استفاده شده خود در معابر عمومی خودداری کنند.

وی با اشاره به مصوبات ستاد استانی پیشگیری و مقابله با كرونا، خاطرنشان کرد: در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ‌ماه توقف وسایل نقلیه اطراف و نزدیک پارک ها، بوستان ها و مراکز تفریحی و گردشگری سطح شهر ممنوع بوده و با خودروهای توقف شده به مانند متخلف برخورد می‌شود و با توقیف یک ماهه خودرو و پنج میلیون ریال جریمه نقدی، ‌برای متخلفان اعمال قانون خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات