پیام جناب آقای مهندس خرم به مناسبت روز طبیعت

پیام جناب آقای مهندس خرم به مناسبت روز طبیعتبه مناسبت ١٣ فروردین روز طبیعت پیامی از سوی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور صادر گردید.


متن پیام به این شرح است:


"به نام ایزد دانا"


طبیعت جلوه گاه خداست و همواره یکی از خاستگاه‌ها و سرچشمه‌های اصلی تمدن و علم و دانش، نبوغ و هنر و پیشرفت بشر بوده است.

جنگل و کوه و دریا، دشت و صحرا مظهر جلال و جمال و عظمت خداوند یکتاست و متعلق به همه بشریت است.


به پاسداشت این برکت و نعمت خدادادی روز طبیعت را گرامى مى داريم و از همه عزیزانی که در عرصه حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی جانانه میکوشند تا انسان ها بتوانند از مواهب طبیعت بهره مند شوند صمیمانه تقدیر و تشکر مینمایم.


حفاظت از محیط زیست وظیفه حاکمیت و مردم است، ما باید به هر طریق امانتدار و حامی حیات همه موجودات زنده و این میراث گران بها برای خودمان و نسل های آینده باشیم و برای جبران خسارات و جلوگیری از تخریب امکانات زیست محیطی با عزمی ملی، مجدانه و مستمر تلاش ورزیم.

لذا فعالسازی بیش از پیش شورای عالی حفاظت محیط زیست در جهت مأموریت دادن به دستگاه های اجرایی دولتی، بخش عمومی و بویژه تشکل های مردم نهاد محیط زیست مورد استدعا می باشد.


امیدوارم مردم عزیز کشور، بمنظور پیشگیری و مقابله با کرونا با رعایت اصول بهداشتی، سلامت خویش و اطرافیان را حفظ نمایند و بجای رفتن به محل های تجمع و خدای ناخواسته اشاعه ویروس، در خانه به تفکر بنشینید و در راستای احیای طبیعت و توسعه امکانات زیست محیطی بیاندیشید که چه باید کرد و از کجا آغاز کنیم.


تندرستی و نشاط مردم فهمیم ایران را از پروردگار منان آرزومندم.


احمد خرم

رئيس سازمان نظام مهندسی ساختمان

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

   نظرات