کاهش ۹۳درصدی ورود وخروج مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا(ع) به ...

کاهش ۹۳درصدی ورود وخروج مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا(ع) به ...

 کاهش ۹۳درصدی ورود وخروج مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا(ع) به مشهد/ تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری تا ۱۷ فروردین

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از کاهش ۹۳درصدی ورود و خروج مسافر از طریق پایانه مسافربری امام رضا(ع) به مشهد از ابتدا تا سیزدهم فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال نود و هشت خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: از ابتدا تا سیزده فروردین ماه ۹۹، حدود ۳۸ هزار مسافر از طریق پایانه مسافربری مشهد وارد این شهر شدند این در حالی است که ۱۳ روز اول سال ۹۸ این آمار ۵۷۹ هزار نفر بوده و کاهش ۹۳درصدی را نشان می‌دهد.
وی افزود: خدمات اتوبوس و قطار شهری نیز تا ۱۷ فروردین در مشهد تعطیل است که برای تمدید این تعطیلی لایحه‌ای از طرف شهرداری به شورای شهر ارائه خواهد شد.
وی با بیان این که قبل از اجرای طرح فاصله گذاری ورودی خودرو مشهد ۸۸هزار دستگاه بود، اظهارکرد: روز پیش از اجرای طرح بر اساس ورود تعداد زیادی از مشهدی‌های خارج از استان این آمار به ۱۲۰ هزار رسید اما در روزهای بعد به ۶۰ هزار و نهایتا در روز ۱۳ فروردین به ۲۵هزار خودرو رسید که تعداد پنج هزار خودرو پلاک غیر مشهدی داشتند.
کاظمی ادامه داد: اول فروردین ۹۹ تعداد تردد یک میلیون و ۳۸۰ هزار خودرو در مشهد ثبت شده است، روز گذشته نیز ۲۵۰هزار خودرو در مشهد تردد داشتند که البته این آمار با ثبت پلاک‌های تکراری لحاظ شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات