قدردانی شهردار شهر جهانی یزد...

شهردار شهر جهانی یزد در پیامی از همکاری و همراهی شهروندان برای اجرای هرچه بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی و در خانه ماندن و قطع زنجیره انتقال کرونا در روز طبیعت قدردانی کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - جمال الدین عزیزی در پیامی از همکاری و همراهی شهروندان برای اجرای هرچه بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی و در خانه ماندن و قطع زنجیره انتقال کرونا در روز طبیعت قدردانی کرد.

پیام جمال الدین عزیزی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دنیا در شرایطی قرار دارد که دیگر هیچ کس نمی‌تواند از عبارت "چهاردیواری، اختیاری" استفاده نماید، سلامت و بیماری فردی در آن سوی جهان، به سرفه و تب یک فرد در این سوی عالم نیز بستگی دارد.

ویروس کرونا امروزه در جهان فراگیر شده است و تنها راه انقطاع زنجیره انتقال آن در خانه ماندن، عدم تردد و رعایت بهداشت است.

خوشبختانه با توجه به تدابير و تصميمات ستاد مقابله با كرونا خصوصاً استاندار محترم، شاهد همراهی مردم شریف و نجیب یزد در روز چهارشنبه ۱۳ فروردین ماه جهت در خانه ماندن و عدم مراجعه به معابر، پارک ها و تفرجگاه ها بودیم که بدین وسیله از همکاری تمامی کسانی که مانع زحمت مضاعف پرستاران، پزشکان و کادر درمانی در این روز شدند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

مردم عزیز دارالعباده، بی شک در شرایطی که تیم درمانی بیش از یک ماه است که بصورت شبانه روزی در خط مقدم مقابله با ویروس کروناست و بخشی از جامعه به دلیل سرعت بالای شیوع این بیماری به آن مبتلا شده اند و یا جان خود را از دست داده اند، رعایت مسایل بهداشتی و در خانه ماندن شما، بزرگترین همراهی در مسیر انقطاع این بیماری است، لذا از شما شهروندان شهر میراث جهانی یزد که طی سالیان متمادی، حماسه ها و مجاهدت های بیشماری را به منصه ظهور رسانده اید قدردانی نموده و این حس مسئولیت پذیری و همکاری و همراهی بسیار خوب که نشان از درک بالای اجتماعی شما همشهريان عزيز دارد را ستوده و صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و اميدوارم بزودي زود شاهد بازگشت شادی و سلامتی به شهرمان باشيم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات